Žaidimų kompiuteriai

Metodas geriausiam žaidimų kompiuterio pasirinkimui

Žaidimų kompiuteriai

Aktualu tiek jaunam, tiek vyresniam. Juk žaisti kompiuterinius žaidimus mėgsta dauguma. Noriu atkreipti dėmesį, kad atsakyti, koks tinkamas žaidimų kompiuteris nėra taip paprasta, nes žaidimų yra begalė ir vienus žaisti pakaks kasdienio nešiojamo kompiuterio, kitam reikės itin galingų kompiuterio parametrų.

Nenoriu apibrėžti ribų teigdamas, jog žaidimų kompiuteriai kainuoja virš 1000 eurų, o siekiant neriboti savęs ir 3000. Taigi padiskutuokime, kaip gudriai pasirinkti žaidimų kompiuterį?Geriausi žaidimų kompiuteriai - tik neskubėk!

Pirmas patarimas - neskubėk pirkti, išsinuomok ir jau rytoj žaisk norimus žaidimus kompiuteryje. Susisiek ir padėsime išsirinkti tinkamą žaidimų kompiuterį tavo poreikiams. Jei nepatiks - nemokamai keičiame kitu. Tad gali rinktis tiek galingesnius, tiek ir ekonomiškesnius variantus. Gal nesi tikras, ar tikrai žaisi ir nenori įsipareigoti? Tau patiks neterminuota mėnesinė žaidimų kompiuterių nuoma.

Pasižvalgyk, žaidimų kompiuteriai.


Metodas pasitikrinti, ar žaidimų kompiuteris tinkamas

Pamenu, kai vaikystėje tėvai pirko pirmąjį stacionarų kompiuterį. Vienintelis klausimas buvo ar jame veiks žaidimas Kazokai Cossacks. Tiesą sakant, tai nėra toks jau neprotingas žaidimų kompiuterio rinkimosi būdas. Jei kompiuteriu planuojama žaisti, o ne dirbti, tai jis turi būti pritaikytas intensyvioms resursų apkrovoms ir dar geriau - konkrečiam žaidimui.

Norint optimalaus varianto, kuris neištuštins piniginės ir atitiks poreikius, taip ir rekomenduoju rinktis. Kiekvienas kompiuterinis žaidimas turi nurodytus reikalavimus requirements. Dažnai jie apibrėžiami pakankamai tiksliai išskiriant minimalius ir rekomenduojamus. Norint kompiuteriu žaisti be trikdžių, derėtų vadovautis rekomenduojamais reikalavimais.Pasakysi, kad nori tiesiog žaisti žaidimus ir nesukti galvos dėl trūkstamos kompiuterio galios? Tuomet siūlyčiau pasirinkti galingiausių žaidimų rekomenduojamus kompiuterio reikalavimus žaidimams ir vadovautis būtent jais.

Žinoma, jei esi žaidėjas ir mėgsti techniką bei skaičiukus, galima lįsti į parametrų jūrą gilyn.


Kas svarbiausia renkantis žaidimų kompiuterį?

Žaidimų kompiuterio pagrindinė dedamoji išskiriantį jį iš kitų kompiuterių yra dedikuota vaizdo plokštė. Galingas procesorius, didelė RAM atmintis ir greiti SSD diskai gali būti ne tik žaidimams skirtuose kompiuteriuose. Nors jie irgi labai svarbūs.


Kaip patikrinti žaidimų kompiuterio vaizdo plokštę?

Į Google parašyk vaizdo plokštės pavadinimą ir žodelį benchmark. Parašiau “Geforce GTX 1650 benchmark” ir pirmo rezultato nuoroda videocardbenchmark.net tinklalapyje:7860 taškai mano nuomone yra minimalus skaičius kalbant apie žaidimų kompiuterį. Norinčiam žaisti naujus žaidimus rekomenduočiau rinktis vaizdo plokštę, kurios vertinimas ±20000 taškų.


Kompiuterio procesorius - antras pagal svarbumą

Jei jau aišku, kaip rinktis vaizdo kortą, tai procesoriaus pasirinkimas vyksta vienodai. Prie procesoriaus pavadinimo prirašyk “benchmark”. Pirmo rezultato nuoroda cpubenchmark.net tinklalapyje:Žaidimų kompiuterio procesorius taip pat turėtų būti vertinamas ±20000 taškų, jei kalba eina apie naujausius žaidimus.


Žaidimų kompiuterio RAM ir diskas

Be abejo svarbūs visi komponentai, nes jų suma ir kurs malonius potyrius jaukiai leidžiant laiką prie žaidimų. Trumpai: atmintinė RAM bent jau 16 GB ir NVME SSD diskas, kuris būtinas norint greitos kompiuterio reakcijos.


Žaidimų kompiuterio ekranas ir priedai

Nuorodoje kompiuterių monitoriai gali paskaityti plačiau. Kuo didesnis ir platesnis ekranas, tuo didesnis malonumas. Pagrindinis skirtumas - nešiojami žaidimų kompiuteriai ir monitoriai skirti žaidimams pasižymi didesniu hercų Hz skaičiumi bei reakcijos laiku ms. Rekomenduojama 120 Hz, 1-2 ms. Būtinai atkreipk į tai dėmesį, priešingu atveju gali jaustis vėluojantis vaizdas lyg kompiuteris strigtų.Klaviatūros, pelės ir ausinės tikram žaidėjui yra būtini priedai. Dažniausiai siekiant maksimalaus tikslumo jie renkami laidiniai. Keletas rinkos lyderių Razer, Logitech - tarp jų ir rekomenduočiau rinktis.


Nešiojami žaidimų kompiuteriai?

Nešiojami žaidimų kompiuteriai galingesni nei bet kada anksčiau, todėl dažnai rekomenduoju neskubėti renkantis stalinius kompiuterius ir apribojant savo žaidimų galimybes stacionarioje vietoje. Nešiojami žaidimų kompiuteriai yra atskira klasė, kurie pasižymi galingesniais komponentais, geresniu aušinimu ir tinka didesnėms kompiuterio apkrovoms, o jų ekranai pritaikyti žaidimams.

Svarbu paminėti, kad dažnai nešiojamus žaidimų kompiuterius renkasi ir smulkios įmonės darbui, nes jie ekonomiškesni už verslo klasę bei pasižymi dideliu našumu.


Windows žaidimų kompiuteriai ar Mac?

Beabejonės su itin retomis išimtimis - Windows žaidimų kompiuteriai pranašesni. Mac kompiuteriai nėra skirti žaidimams. Kompiuterinių žaidimų skirtų Mac operacinei sistemai yra nepalyginamai mažiau ir šios tendencijos nesikeičia, tad geriau rinkis stalo futbolą, nei bandyk žaisti šiuolaikinius žaidimus su Macbook.Apibendrinimas

Žaidimų kompiuteriai su nuomos paslauga paprastas ir greitas sprendimas. Tai garantuos, kad lengvai pasikeisi kitu kompiuteriu, kai tik pasirodys naujas žaidimas.

Rinkdamasis žaidimų kompiuterį mažiau kreipk dėmesio į marketinginius šūkius ir daugiau žvelk į specifiką, kuri reikalinga norimam žaidimui.


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Kompiuteriai neįgaliesiems
Galimybės pažinti pasaulį neišeinant iš namų