Monitorius darbui | Pinigų taškymas?

Investuok į dydį - nepasigailėsi

Nešiojamas kompiuteris ne veltui yra nešiojamas | Monitorius darbui

Šiandienos technologijų amžiuje nešiojamas kompiuteris tapo neišvengiamu įrankiu tiek asmeniniam, tiek verslo naudojimui. Jo populiarumas sparčiai auga, nes nešiojamas kompiuteris atneša mobilumą, produktyvumą ir neribotas verslo galimybes.

Ieškančiam optimalios darbo vietos sprendimo, nešiojamas kompiuteris be monitoriaus nėra geriausias pasirinkimas. Paaiškinsiu, kodėl.

Monitorius darbui


Monitorius darbui - investuok

Investuoti verta daug valandų dirbančiam kompiuteriu, tiek galingomis programomis, tiek naršyklės lange. Garantuoju, kad tai geriausias tavo pasirinkimas, dėl kurio darbo vieta tampa tokia miela kaip sofa namie. Kodėl? Nes tai išbandžiau savo kailiu pasirinkdamas monitorių, kurio kaina didesnė nei pačio nešiojamo kompiuterio.


Nešiojamo kompiuterio ekranas

Siekiant maksimalaus mobilumo kompiuterio naudotojas renkasi 14” colių ekraną. Tai populiariausias dydis šiandien. Norintis matyti daugiau aukoja lengvumą ir viso korpuso dydį - taip griebdamas 15.6” colių ekrano nešiojamą kompiuterį. Dar didesni nešiojami kompiuteriai išeina iš mados dėl paprastos priežasties - tai nemobilu.

Bet kokiu atveju kalba eina apie vos kelių colių skirtumą. Nepaisant to, jis atrodo labai svarbus - mažesniu nei 13” colių ekranu nešiojamas kompiuteris yra nepriimtinas verslui.

Monitorius darbui kompiuteriu


Tuo tarpu monitorius prie nešiojamo kompiuterio darbo vietą paverčia pilnaverte. Ir tai daugiau nei 10 colių skirtumas, kuris įgalina pradėti dirbti tiesiog kitaip. Mažiau judinti pelytę, vaikščioti tarp langų ir matyti tiesiog tiek, kiek reikia vienu metu.


Monitorius prie nešiojamo kompiuterio | Dydis bei USB-C jungtis

Bent jau 24” colių taupančiam, 27” colių verslui ir X”, jei tik gali sau leisti. Per didelio tikrai nebūna! Savo darbe naudoju LG 49” colių monitorių, kuriame nesunkiai galiu padalinti jį į 3 darbinius langus. Iš pradžių atrodęs didelis ekranas, dabar yra pats tas. Ir, tiesą sakant, tai tapo pagrindine priežastimi, kodėl kavinėje nebemėgstu dirbti.

Primygtinai rekomenduoju rinktis monitorių su USB-C maitinimu. Taip tavo darbo vieta yra asketiška bei estetiška. Į kompiuterį jungiamas tik vienas laidas viskam: maitinimui, vaizdui ir išorinių įrenginių prijungimui. Visi usb, išoriniai įrenginiai ir kt. jungiami į monitorių. Ir tu jau pasiruošęs dirbti. Pakrovėją galėsi laikyti namie, nes darbe jis nebereikalingas.


Priedai prie nešiojamo kompiuterio

Tai klaviatūra ir pelė. Taip nešiojamą kompiuterį galėsi pastumti toliau nuo savęs ir patogiai dirbti lyg staliniu kompiuteriu. P.s. ir tau niekur nesimaišys ta didžiulė dėžė, nebijosi elektros dingimo, liksi mobilus atsijungti laidą ir keliauti kur tik nori (jei pagalvojai, kad dėl pelės ir klaviatūros įsigijimo reikėjo iškart rinktis stacionarų kompiuterį).

Jei visgi pataupei rinkdamasis monitorių, tačiau nenori kaskart junginėtis tiek daug laidų, įsigyk doko stotelę.

Monitorius darbui. Nešiojamas kompiuteris


Apibendrinimas

Kiekvienam dirbančiam kasdienėmis verslo programomis linkiu pamiršti galingus kompiuterius, prabangius priedus ir skatinu dėmesį skirti kokybiškam monitoriui. Juk į jį žiūrėsi kiekvieną dieną. Renkiesi patogiai matyti tiek, kiek reikia, ar vis dar nori pasimesti perjunginėdamas skirtingus langus?!


Nešiojami kompiuteriai konsultantas Tautvydas Milaknis

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Google Calendar | Kaip naudotis?
Išmok planuoti susitikimą vos vienu laišku