Tinklalapis su verslo programa

Kodėl verta naudotis Odoo? +1 nutylėtas privalumas

Tinklalapis su verslo programa

Kodėl su verslo programa? Nes tai pagrindinė priežastis rinktis Odoo sistemą. Ir tu net nežinojai, kad tau to reikia!

Svetainę galima susikurti daugelyje platformų. Visos jos panašios. Turi patogų valdymą, nereikia programavimo patirties, lengvas SEO aprašymas ir net dirbtinio intelekto patobulinimai, su kuriais galima greičiau sukurti naują tinklalapį. Vis dėlto, Odoo turi išskirtinį pranašumą - papildomus verslo modulius.

Tinklalapio sukurimas


Kam reikalinga verslo sistema?

Manau, reikalinga kiekvienam, kuriam reikia tinklalapio. Jei turi web, tai reiškia vienokį ar kitokį darbą su klientais, užklausomis, prekyba. Verslo valdymo sistema išplečia galimybes suteikdama papildomas programas darbui.

Tinklalapis yra tavo vizitinė kortelė, kuri sėkmingai plukdo į kitą pardavimo žingsnį - užklausą ir jos aptarnavimą. Web parduoda, sudomina klientą. O kur susivedi klientą, kai jis paskambina? Ar pakalbini jį vėl po kurio laiko? Užrašų knygutė tam tikrai netinka.

Odoo yra verslo valdymo sistema, kurioje išdirbti sprendimai ne tik tinklalapiui, bet ir el. prekybai, naujienlaiškiams, apklausoms, sandėlio valdymui, klientų valdymui CRM, pardavimų valdymui.

Mūsų įmonė su Odoo sistema dirba penkti metai ir tai pasirinko dėl prenumeratinių mėnesinių sąskaitų siuntimo sistemos. Pradėję patogiai vesti apskaitą ir siųsti sąskaitas supratome, kaip svarbu viską turėti vienoje vietoje ir su laiku pradėjome naudoti sandėlio valdymą bei tinklalapį Odoo sistemoje.


Kodėl?

Viena programa sutaupo begalę laiko. Tik pagalvok, jei tavo verslas galėtų dirbti be nereikalingų prisijunginėjimų į skirtingas nuorodas, programas. Visi darbuotojai negaišta laiko ir prieina prie to, kas jiems reikalinga. Nėra reikalo kopijuoti, įklijuoti informacijos iš skirtingų sistemų, o vadovai mato informaciją vienoje vietoje.

Ar žinojai, kad statistiškai įmonė naudoja apie 14 programų verslo valdymui.

Argi nebūtų nuostabu naudoti vieną programą viskam? Jei tik tai ištikro būtų įmanoma.

Su Odoo įmanoma! Tai yra tas pagrindinis privalumas, kurio negali pasiūlyti kiti. Jis aktualus kiekvienam verslui, nepriklausomai nuo dydžio.


Kaip veikia tinklalapio kūrimo įrankis su Odoo?

Valdymas itin lengvas. Esu bandęs visus populiariausius web kūrimo įrankius nuo WordPress iki Zyro ar Wix. Atvirai kalbant, visi jie tikrai gerai išdirbti ir nemokančiam programuoti pakanka youtube video įrašų valdymui išmokti. Galimybės sukurti gražų tinkalapį yra neribotos ir lengvesnės nei bet kada. Turbūt populiarusis WordPress yra ir sudėtingiausias iš jų, nes istoriškai vienas seniausių.

Odoo toks pat web kūrimo įrankas. Intuityvus ir greitas, papildytas dirbtinio intelekto įrankiais. Bet kuris objektas ar tekstas valdomas drag&drop principu - paimk ir nešk. Lengvai valdai pažymėtą tekstą, įterpi nuotrauką ar video. Beribės galimybės pridėti animacijas ar keisti išdėstymą.

Meniu paspausk ‘redaguoti’ ir dešinėje pusėje pasirodys valdymo lentelė. Po atliktų keitimų lieka tik išsaugoti.

Tinklalapio valdymas su Odoo


Paspaudus elementą šoninėje valdymo lentelėje, keičiame nustatymus ir iškart keičiasi informacija tinklapyje:

Tinklalapio kurimas su Odoo


SEO valdymas taip pat itin lengvas. Meniu paspausk Site→Optimizuoti SEO ir pasirodys SEO aprašymo lentelė:

Tinklalapio sukurimas Odoo SEO valdymas


Nutylėtas privalumas: Ar minėjau, kad Odoo tinklalapio kūrimo įrankis nemokamas? Tol, kol naudoji tik vieną programą - šiuo atveju web, tai nemokama!


Apibendrinimas

Reikia tinklalapio ir nežinai ką rinktis? Pasiruošk plėtrai - susikūrus tinklalapį ir atsiradui el. parduotuvės ar naujienlaiškio poreikiui nereikės ieškoti naujų programų. Odoo verslo valdymo sistema, kurioje apjungiama begalė verslo programų po vienu skėčiu.

Kyla klausimų, ar reikia konsultacijos? Susisiek su Fiberta.com komanda!


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai 

Močiutės kompiuteris
Darbo kompiuteriu mokytis iš vyresnio?!