Puikus kompiuteris arba vėl naujas (pažadas)

Priežastys nesvarbios - net jei nepatinka spalva - keisk nauju!

Puikus kompiuteris

Pažįstu begalę verslų, kurie taupo kompiuterių sąskaita. Grupės draugė, dirbanti prabangiame viešbutyje, pasakojo, jog kompiuteriai tokie seni, kad įsijungusi, ji eina gamintis kavos ir grįžusi dar laukia kol užsikraus. Dažniausias vertinimas - jie veikia, todėl reikalo keisti nėra. Ar gali būti kas neefektyvesnio, nei darbuotojo laiko neproduktyvumas?!

Puikus kompiuteris

Kodėl puikus kompiuteris?

Nepriekaištingai veikiantis, puikus kompiuteris reikalingas kiekvienam, nes tai garantuoja kokybišką darbą. Mažiausia investicija į pati įrenginį, didžiausia - į darbuotoją. Todėl svarbu netaupyti ir taip nedidelių kaštų. Lyg padrožtas kokybiškas pieštukas, be kurio joks kūrėjas negali dirbti sklandžiai.

Kiekvieno darbui reikalingas skirtingas kompiuteris. Tobulas yra tas, kuris pilnai atitinka naudotojo poreikius. Keliautojui - lengvas, kūrėjui - galingas, verslininkui - puikiai subalansuotas ir patikimas.


Kompiuteris neveikia tinkamai

Ne kartą buvo situacija, kai kompiuteris dirba sklandžiai, tačiau klientui dirbant specifinėmis programomis lūžinėja. Garantinis atsisako remontuoti ar keisti nauju, nes kompiuteris veikia. Tik pamanyk, koks nuostolis, jei dėl to reikų pirkti naują galingą nešiojamą kompiuterį?

Kompiuterių prenumerata užtikrina aukščiausio lygio garantinį visą terminą. Nesvarbu, kas benutiktų, kompiuteris privalo veikti tinkamai!

Puikus kompiuteris arba vėl naujas 

Nesvarbu dėl kokios priežasties. Gal tiesiog nepatinka kompiuterio spalva? Nemokamai keisime kompiuterį nauju tol, kol rasi tobulai tinkamą. Išbandyk viską be ribų. Daugiau nei 1000 kompiuterių Fiberta sandėlyje - nustebink savo atkaklumu ieškoti ir bandyti!


Kaip atskirti tobulai veikiantį kompiuterį?

Labai paprastai - reikia sugretinti ir nesunkiai atrasi, kas reikalinga. Daugiau procesoriaus galios suteikia jaučiamą darbo pranašumą? Didesnės talpos baterija tavo darbe yra svarbi ir kuria efektyvesnę darbo erdvę, kurioje nereikia neštis kroviklio? Didesnis kompiuterio ekranas ar reikalinga klaviatūra su skaičiais dešinėje?

Mažiau kalbų, daugiau darbų. Su kompiuterio prenumerata pasitikrinimas nieko nekainuoja. Keisk kompiuterį tol, kol rasi veikiantį puikiai!


Apibendrinimas

Puikus kompiuteris yra būtinybė kiekvienam verslui ar individualiam asmeniui. Ne vieta taupyti kompiuteriui, kai yra kompiuterio prenumerata. Naudotis naujausiu kompiuteriu sau gali leisti kiekvienas. Puikus darbas nėra lengvai apibrėžtas, todėl rinkis tol, kol išties rasi svajonių kompiuterį.


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Kompiuterio prenumerata be įsipareigojimo
Kodėl nebereikia pirkti kompiuterio?