Profesionalus Gmail verslui | [email protected] ar [email protected]?

Nesigadink įvaizdžio ir pasirūpink saugumu

Profesionalus įvaizdis @gmail.com paštas verslui?

Ką tik susipažinus gaunu vizitinę kortelę, kurioje nurodytas kliento el. paštas [email protected]. Iškart suprantu, kad verslas naujas arba tiesiog neatsakingai saugo įmonės duomenis bei netinkamai vertina savo klientus.

Gmail yra visiškai įprasta naudoti asmeniniams poreikiams. Vis dėlto, versle tai menkina statusą ir veikla atrodo namūdinė. Lyg namų adresas. Nesiūlau imituoti ko nėra, tačiau geriau pasirinkti ne naujausią iPhone, o tiesiog dirbti saugiau su Google Workspace Mail sprendimu, kuris skirtas verslui. Minimizuoti galimas įsilaužimo rizikas ir suteikti daugiau patikimumo bei profesionalumo savo klientams.

Google Workspace paštas verslui gmail .jpg


Hostingo email @imone.lt

Yra verslininkų, kurie žino, kad naudoti Gmail neprofesionalu, tad hostinge susikurią nemokamą ir nepatogią el. pašto dėžutę. Visų pirma, pakeitus įrenginį prisijungimas tampa keblus, programėlės veikia su hostingo email, tačiau laiškai ne ateina iškart kaip sms, o duodamos užklausos į serverį ir tikrinama, ar yra gautų laiškų. Gali tekti kelias valandas sėdėti ir laukti spaudant mygtuką tikrintant dėžutę. Nepaminėjau, kad ten greičiausiai nebus saugu, nes nėra dviejų žingsnių autentifikacijos. Piktavaliai gali spėlioti slaptažodį tol, kol atspės.


Top El. paštas @imone.lt Google serveryje

Taip, tai Gmail. Talpi 15GB pašto dėžutė, puikus laiškų filtravimas nuo Spam, patikimas veikimas ir itin reti trikdžiai dėl galingo tinklo. Lengvas prisijungimas tiesiog naršyklės lange, patogus rodymas bet kokio dydžio ekrane, apps programėlės išmaniuosiuose telefonuose ir išdirbtas funkcionalumas. El. paštas @gmail.com galūne nemokamas. Kur galėtum rasti geriau? Ir aš nežinau. Neveltui, tai populiariausias el. paštas pasaulyje. Jei dar nesi tikras, ar tinkamai dirbi su el. pašto programa, kviečiu paskaityti Paprastas metodas Gmail tvarkai palaikyti 

Google Workspace paštas verslui gmail iš bet kur.jpg


Didelis privalumas | Skirtingi serveriai web ir email

Trumpa istorija, kuri daugelyje verslų vyksta ir dabar: dirbant IT įmonėje nulūžo įmonės serveris. Bėda po vieną nevaikšto, mat kartu nustojo veikti ir el. paštas. Įsivaizduok - klientas ateina į web ir jis neužsikrauna. Rašo tau email, o laiškas grįžta, nes serveris neveikia. Jei klientas turėjo tavo telefono numerį tau skambins, tačiau dauguma tiesiog apsigalvos. Kritinėje situacijoje tai gali kainuoti labai brangiai.

Naudojant Google Workspace Mail taip neįvyks, nes tinklalapis bus kur buvęs, Google serveris naudojamas tik el. paštui. Įvykus atakai, išsijungus įmonės serveriui ir tinklalapiui, tu toliau galėsi naudotis el. paštu: gauti laiškus iš klientų, informuoti juos apie gedimą ir t.t..


Saugumas | Business paskyra

Google Workspace Mail verslo paskyra yra saugesnė ir patikimesnė. Ji papildomai autentifikuoja tave kaip domeno savininką. Užsakyti.

Saugumo tema tiek savo asmeniniam, tiek įmonės Google Mail paštui paskirk 1 minutę ir įsijunk 2 žingsnių autentifikavimą.

Pašto bendravimui nebepakanka? Sudėtinga kooperuotai dirbti su kolegomis? Reikia ir saugios susirašinėjimo programos? Bendravimas įmonės viduje | Google Chat.

Google Chat programėlė Google Workspace paštas verslui gmail .jpg


Apibendrinimas

Įmonės klientai ir duomenys yra kone brangiausias turtas. El. pašto lyderis su visais privalumais ir daugiau saugumo už mažiau nei 10 Eur/mėn. Tam turi paskirti pinigus kiekvienas verslas. Geriau mažiau kūrybos su el. paštais, mažiau dėžučių, tačiau jos visada pasiekiamos.


gmail specialistas

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Nešiojamas kompiuteris moteriai | Stereotipai ir realybė
Rinkosi pagal parametrus, o išsirinko pagal spalvą