Pigūs nešiojami kompiuteriai

Galimybė sutaupyti?

Pigūs nešiojami kompiuteriai?

Pigūs nešiojami kompiuteriai - populiari paieška vedanti prie netinkamos prekės. Dažnam atrodo, kad kompiuteris už 1000 eurų yra prabanga. Pasiteirauju, kaip dažnai asmuo naudoja kompiuterį. Jeigu atsakymas retai, pritariu, kad tai prabanga ir net namų televizorius gali būti geresnis pirkinys už nešiojamą kompiuterį. Visgi pasitaiko atsakymų, jog kompiuteriu dirbama visą dieną. Tuomet perklausiu, ar tikrai kompiuteris už 1000 eurų atrodo brangus pirkinys atsižvelgiant, kiek jis naudojamas? Alegorija su automobiliu, kuris visada stovi arba automobiliu taksi vairuotojui.

Jei tai darbo priemonė, kuri uždirba pinigus, net ir brangiai kainuojantis kompiuteris bus vertas mokamos sumos.

Pigūs nešiojami kompiuteriai


Kada paskutinį kartą rinkaisi pigiausią?

Turbūt tokia patirtis nėra saldi? Nebent tau visiškai nerūpėjo ir tiko bet koks daiktas, tad nusprendei rinktis pigiausią. Manau taip pat yra ir su pigiais kompiuteriais. Jei nesvarbu, ką gausi už sumokėtus pinigus ir nori fiksuoti tik išleistą pinigų sumą, pigūs nešiojami kompiuteriai sudomins ir patrauks. Būk atsargus - kompiuteriai toli gražu nėra vienodi ir neveltui skiriasi jų klasės bei kainos.


Kas negerai su pigiais nešiojamais kompiuteriais?

Tai žemiausia klasė. Ieškant žemos kainos nukrypstama tik į kompiuterio korpusą ir paviršutinį parametrų vertinimą. Kompiuterio atsparumas ar gilesnė techninė specifikacija tampa nesvarbi ir galvojama tik apie kompiuterio veikimo faktą - veikia ir tinka.

Mieli taupuoliai, jei tikrai norite pamatyti pigius nešiojamus kompiuterius užsukite į kiniškas el. parduotuves.


1. Pigus nešiojamas kompiuteris ne vaza

Interjero puošmenai reikalavimai mažesni. Tokie aksesuarai atlieka tik estetinę funkciją. Nešiojamas kompiuteris nuolat nešiojamas ir darinėjamas. Be elektros greitai išsikraunanti baterija. Kiekvieną dieną, kai jis atsidaro girgždėdamas ir tiesiog negrakščiai, o ekranas yra blankus ir matosi pikseliai (ekrano taškai). Kai lengvai lūžta klaviatūros mygtukai. Prastas garsas bei garsiakalbis.

Dar net neprakalbome apie patį svarbiausią - veikimą. Kai netikėtai kompiuteris bedirbant užšąla ir jį reikia perkrauti. Čia mažiausia problema tampa laiko sąnaudos, juk gali neišsisaugoti atlikti darbai. Arba kompiuteris tiesiog stringa padirbus pusdienį ir ventiliatorius aušinasi visu pajėgumu, nors apkrovos nėra, tai vieninteliu sprendimu tampa kompiuterio perkrovimas.


2. Pigūs komponentai kompiuterio viduje

Ekonomiškiausių kompiuterių klasėje komponentai yra žemiausios kokybės. Pavyzdžiui lyginama 16 GB RAM ekonominės klasės kompiuteryje su 16 GB RAM verslo klasės įrenginyje. Dažnas nežino, kad ir RAM plokštelių greičiai skiriasi, todėl vienodas RAM skaičius nereiškia, kad nešiojamas kompiuteris dirbs vienodai.

Kai kalba pasisuka apie optimalų kompiuterį, dažniausiai tai nebus ekonomiškiausias variantas.Naudoti pigūs nešiojami kompiuteriai

Mano nuomone, tai vienintelis logiškas pasirinkimas. Renkantis naudotą nešiojamą kompiuterį, neabejotinai galima sutaupyti. Kompiuteriai nuvertėja itin greitai ir naudota įranga parduodama ženkliai pigiau.

Vis dėlto čia yra ir didelė rizika. Automobilis turi ridą, o ir ji ne viską parodo. Kompiuteryje nėra vieno tokio svarbaus parametro, kuris padėtų įvertinti, kiek daug buvo naudotas nešiojamas kompiuteris, ar gavo dideles apkrovas. Galbūt tai baterija ir jos resurso tikrinimas. Rizika didelė, nes nesunkiai galima apsipirkti įsigijant netinkamą.


Vienintelis būdas sutaupyti - nešiojami kompiuteriai neperkant

Vienintelis tikras būdas sutaupyti - nepirkti. Nešiojamų kompiuterių nuoma yra sprendimas, kuris padeda sutaupyti kiekvienam. Išleidžiant žymiai mažiau pinigų, nes kompiuteris už kavos puodelio kainą!

Su nuoma galima rinktis kiekvieną mėnesį vis naują kompiuterį. Turėti tai, ko reikia. Ir kai nereikia, lengvai atsisakyti. Ekonominės klasės nešiojami kompiuteriai.Apibendrinimas

Rinkis nešiojamų kompiuterių nuomą - tai geriausias variantas norinčiam taupyti ir neišlaidauti. Taip garantuotai sutaupysi, mokėdamas už tai ką naudoji, o ne ką laikai stalčiuje.

Visgi jei nusprendei, kad nori pirkti ir spausti kiekvieną centą, rekomenduoju ekonominių kompiuterių ieškoti tarp populiariausių gamintojų: Lenovo, Dell, Asus ar HP.


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Žaidimų kompiuteriai
Metodas geriausiam žaidimų kompiuterio pasirinkimui