Nešiojamas kompiuteris moteriai | Stereotipai ir realybė

Rinkosi pagal parametrus, o išsirinko pagal spalvą

Moteriškas kompiuteris | Myli emociją

Neseniai girdėjau istoriją, kaip moteris rinkosi automobilį. Pradėjo nuo modelio ir techninių savybių. Žvalgėsi automobilius pagal metus ir kuro tipą. Ir galiausiai pasirinko pagal spalvą ir jausmą. Kaip minėjo - pravažiavus su vienu, vėliau su kitu, favoritas išsiskyrė premium jausmu, už kurį panorėjo ir sumokėti daugiau. Spalva taip pat lėmė apsisprendimą.

Tokioms klientėms aiškinant kompiuterio privalumus, visad stengiuosi prisiminti, kad ne techniniai parametrai gali lemti sprendimą. Ir nuoširdžiai suprantu tokį rinkimosi būdą.

Geriau pagalvojus, ne veltui Apple ir Macbook kompiuterių rinka auga dėl to premium - aukšto kokybės bei prabangos jausmo. Juk svarbu ne kaip parašyta popieriuje, tačiau kaip tai pasitarnauja realiame gyvenime. Parametrai tikrai svarbu, tačiau ne mažesnė dedamoji yra kompiuterio balansas tarp galios, baterijos ir svorio. Moterys labiau vertina šį balansą ir mažiau dėmesio skiria techninei charakteristikai.

Apple Kompiuteris moteriai


Nešiojamas kompiuteris moteriai pagal spalvą

Geriau pagalvojus, nešiojami kompiuteriai dažnai atrodo nuobodūs ir jiems trūksta elegancijos. Verslo klasika Lenovo ThinkPad juodo korpuso kompiuteriai. Visada atrodo solidžiai, tačiau neneša šiltos emocijos ir labiau spinduliuoja šaltį. Nieko nenustebinsiu pasakydamas, jog juodo korpuso nešiojami kompiuteriai yra sunkiau prižiūrimi, nes yra teplūs.

Kompiuteris moteriai Windows


Anksčiau matydavau daugiau spalvingų nešiojamų kompiuterių. Dabar klientei paprašius ryškios spalvos kompiuterio, lieka kone keletas variacijų. Nors imk ir perdažyk nešiojamą kompiuterį pagal kliento poreikį. Tam sprendimas gali būti ryški raudona rankinė? Visgi, turbūt, pasakiau vyrišką mintį, nes visai ne to nori moterys.

Kalbant apie spalvas, vėl pasirodo Macbook, kurie siūlo vos keliomis spalvomis daugiau, nei Windows kompiuterių gamintojai. Dažniausiai Windows kompiuteris bus juodos ir kartais sidabrinės spalvos. Specialaus leidimo modelis gali būti karbono imitacija ar vienas kitas atspalvis. P.s. Moterys tikrai mato daugiau atspalvių ir juoda ne visuomet yra juoda.

Macbook kompiuteriai siūlomi keturių spalvų: sidabrinė, juoda, kosminė pilka, auksinė. Turbūt todėl Macbook Air gražiausias kompiuteris moterims. Vienintelis stabdantis dalykas jį rinktis - Mac operacinė sistema, kurios nežino. Visgi, priminsiu, kad ir tam yra sprendimas Macbook su Windows | Nemokamai? 

Greitas nešiojamas kompiuteris

Svarbiau už viską - moters kompiuteris turi būti greitas. Moterys neturi kantrybės ir nori visko čia ir dabar. Kompiuteris veikia arba ne. Čia lyg vyrui rinktis valymo priemones, kurios mažiau kenkia, tačiau su jomis niekas nesivalo.

Be abejonės, šioje vietoje sudėtinga išgryninti greičio pojūtį pasiūlant tai, kas atitinka poreikį. Čia puikiai pasitarnauja Fiberta nuoma, kuri užtikrina, kad kompiuterio keitimas nauju - nemokamas bet kada. Nepatinka spalva, o gal tiesiog nebedera prie naujų batelių? Paaiškėjo, kad veikia lėtai ir tai erzina? Visais atvejais keitimas neskausmingas, nes nieko nekainuoja ir trunka vos 1 dieną!

Macbook kompiuteris moteriai


Apibendrinimas

Moters nešiojamas kompiuteris renkamas pagal pojūtį ir vertinamas jo veikimo balansas. Kompiuteriai kaip ir automobiliai. Moteriai reikia mažo greito naraus automobilio - sedano, kuris iš galo atrodo taip pat dailiai. Vyrui galingo, V8 ar V12 varikliu automobilio, kurio parametrai išskirtiniai ir kėbulo tipas universalas - didelis privalumas.


kompiuterių specialistas

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Kodėl pardavėjai neparduoda? | CRM
Pardavimas įvyksta tik 17 kontaktą