Moteriški ir vyriški nešiojami kompiuteriai

Įspėjimas norintiems perdažyti pasaulį

Nešiojami kompiuteriai pagal lytį

Juk dabar visi lygūs - sako feminizmo šalininkai. Jei tu vienas jų, būtinai paskaityk, nes žinosi kaip išsirinkti visiškai universalų - unisex kompiuterį. Visgi nori pasirinkti moterišką ar labiau vyrišką kompiuterį? Turiu patarimų ir tau, į ką derėtų atkreipti dėmesį.

Nešiojami kompiuteriai pagal lytį


Drabužiai, laikrodžiai, automobiliai, taip pat ir kompiuteriai gali būti moteriškesni, arba vyriškesni. Užsimerk. Pagalvok apie masyvų nešiojamą kompiuterį dideliu ekranu ir ryškia klaviatūra. Prie jo tikrai sedės Džeimso Bondo padėjėjas arba blogietis, tačiau ne mergina.


Nešiojami kompiuteriai: rinkis atsakingai - nebent nebijai atrodyti moteriškai

Dažnas to nesureikšmina, nes juk svarbu, ką dėviu ir kaip atrodau, bet į mano kompiuterį jau niekas nežiūri. Netiesa! Kiekvienas žiūri iš savo profesinės srities, tad visai nėra keista, jog į kompiuterį visuomet atkreipiu dėmesį. Noriu pasakyti, kad į tai kreipia dėmesį kiekvienas dirbantis kompiuteriu, lygiai kaip kreipia dėmesį į tavo automobilio pasirinkimą kiekvienas vairuojantysis.

Jei tau kompiuteris nelabai rūpi, nereiškia, kad gali rinktis neatsakingai. Tai gali būti maža smulkmena įnešanti destrukcijos. Gali tapti priežastimi dėl nepasirašyto sandorio, kuriame pasirodei nepatikimas?!


Rožinė spalva labiausiai tinka moterims

Galbūt patinka ir vyrams, bet su ja vyro rankos gležta. Kaip aprangoje, taip ir kompiuteriuose, juoda spalva - amžinoji klasika. Su ja visada atrodysi profesionaliai. Ji puikiai derės tiek prie moteriškos rankinės, tiek vyriško portfelio ar kuprinės.

Moteris su rožine aukso rose gold spalva iš Macbook Air spalvų paletės atrodys puikiai. Tačiau vyrui lengviau prisijaukinti moterį, nei šią spalvą.

Rose Gold Macbook Air


Nori daugiau praktiškumo? Kibirinė sidabrinė spalva gudrus pasirinkimas nemėgstantiems blizginti pirštų atspaudų. Be to sidabrinė spalva metalo korpuse yra pati praktiškiausia, nes ir įbrėžimus slepia geriausiai.

Silver Asus Laptop


Patarimas: eksperimentus padėk į šoną, nebent tavo asmenybė nebetelpa savyje ir norisi perdažyti pasaulį.


Galia vyrams | elegancija moterims

Turbūt ir nieko neišmanantis, vyrišku kompiuteriu pavadins stambaus masyvo nešiojamą kompiuterį, o moterišku - macbook air ar kokį windows slim itin ploną ir dailių linijų įrenginį.

Jei pavyko apsispręsti dėl spalvos, pereikime prie parametrų vyrui ir grožio vertinimo moteriai. Apie parametrus ir jų pasirinkimą esu parašęs daug straipsnių, kuriuose rasi visą reikalingą informaciją. Kalbant apie eleganciją ir grožį nešiojamuose kompiuteriuose - užtenka pažvelgti į Macbook Air. Jis lengvas, grakštaus dizaino, švelnių kampų, mažai jungčių ir viskas išdėstyta simetriškai. Juk tai ir myli moterys!

Galingas kompiuteris vyrui


Apibendrinimas

Mažiau eksperimentų su spalvomis, nebent tikrai žinai ką darai. Juk tai ne marškinėliai, kuriuos lengva pakeisti. Yra išimtis, kada taisyklė negalioja - jei kompiuterį nuomojiesi - tuomet rinkis, ko norisi šiandien. Rytoj galėsi keisti nuomonę ir tai tau nieko nekainuos!


Nesiojami kompiuteriai specialistas Tautvydas

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Kompiuteriai verslui
Nešiojami kompiuteriai, kurie netinka verslui