Macbook M3

Kodėl Apple M3 procesorius?

Macbook M3

Prieš kelis metus Apple Macbook kompiuteriai pasirodė su naujais pačių gamintais M procesoriais. Intel gamintojo procesorių nuspręsta visiškai atsisakyti juos pakeičiant išvystyta technologija, kuri jau kuris laikas buvo tiekiama išmaniesiems iPhone telefonams.

Šiuo metu visi Mac kompiuteriai siūlomi su M2 ir M3 klasės procesoriais. Ar jau laikas naujinti savo seną gerą Macbook?

Macbook M3

Apple M klasės procesoriai

Net pirmosios M1 kartos procesoriai pademostravo įspūdingus rezultatus. Ypač susijusius su efektyvumu bei mažomis energijos sąnaudomis, lyginant su galia. Intel procesoriai dabar atrodo lyg buvęs nesusipratimas: kaistantys, neefektyvūs, triukšmingi. Blogiausia - nepritaikyti Mac ekosistemai. Kompiuterio širdis, kuri visai ne iš Apple pasaulio.

Laikas pokyčiams įvyko jau prieš trejus metus. M karta puikiai pasirodė kelis metus iš eilės ir toliau stebina puikiais parametrais, patikimumu ir sumažėjusiomis problemomis.


Kodėl Macbook M3 procesorius?

M3 procesorius - tai galingiausias ir efektyviausias variklis Apple kompiuteriuose.

Pirmieji Mac M procesoriai buvo 5nm gijų (Mac su Intel buvo 12 nm). Kompiuteriuose tai pirmaujanti technologija. Greitesnis duomenų perdavimas, mažesnis kaitimas, nes siūleliai plonėja. Macbook M3 procesoriumi yra 3nm! Tai aiškiausia priežastis, kaip iš to paties dydžio pavyksta išspausti vis daugiau galios.

M3 procesorius galingesnis nei M2 15%. Didžiausias proveržis vaido plokštės galioje, net 60% daugiau nei M1. Jei mėgsti žaidimus ar darbui reikia GPU resurso, puikios naujienos.

Be to tik prie M3 procesoriaus galima prijungti du papildomus monitorius.


Laikas naujinti savo Macbook?

Geriausias laikas buvo vakar, kitas geriausias laikas yra dabar. Iš tikrųjų, jei tavo Apple kompiuteris su Intel procesoriumi, tai didžiausias proveržis yra tiesiog bet kuris M klasės procesorius.

Naudojančiam M1 kartos kompiuterį, svarstytinas laikas naujintis, nes Mac su M3, lyginant su M1, greitesnis daugiau nei 50 procentų.

Jei šiuo metu naudoji Mac su M2 kartos procesoriumi, tikėtina, jog tikrai neverta skubėti naujintis. Nebent nori turėti geriausią ir nemėgsti taikstytis su kompromisais.

P.S. Ieškančiam efektyvumo ypač aktualu Macbook nuoma, nes keistis galima bet kada ir nemokamai. Pasižvalgyk Macbook nuoma su M procesoriais arba susisiek ir pasiūlysime pageidaujamą modelį.


Apibendrinimas

Kiekviena Apple M procesorių karta atneša maždaug 20% didesnę galią ir efektyvumą. Taigi jei tik neriboja biudžetas ar jauti, jog tikrai išnaudoji senesnio M procesoriaus galią, Mac M3 procesorius tikrai maloniai pradžiugins proveržiu.


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Protas turi širdį | C. Andreas, St. Andreas
Neurolingvistinis proto programavimas