Lenovo T14 gen3

ThinkPad sena sėkmė ir kodėl verslas renkasi šį kompiuterį

Istorija | ThinkPad kompiuteriai

Jau nuo vaikystės pamenu dėdes ir tetas, kurie turėjo juodos matinės spalvos nešiojamą kompiuterį. Nugarinėje jo dalyje raudona alsuojanti lemputė rodė, kad kompiuteris pasiruošęs darbui. Kitas išskirtinumas, kad klaviatūros viduryje būdavo raudonos spalvos valdiklis, lyg senesnės kartos pelytė. Dabar šis kursorius vadinamas Lenovo kompiuterio speneliu. Ir nepaisant pelyčių ar TrackPad populiarėjimo, valdiklis vis dar gyvena kiekviename verslo klasės ThinkPad kompiuteryje.

Vienas toks kompiuteris buvo mano pirmasis, prie kurio dėdė leido žaisti kortų žaidimus. Ir dabar pamenu užrašą IBM. IBM evoliucionavo ir dabar vadinasi Lenovo. Vis dėlto tai nr. 1 kompiuterių pardavėjas pasaulyje. Lenovo kompiuteriai yra įvairūs - ekonomiški skirti taupantiems namų vartotojams, gali būti žaidimų klasės skirti didelėms grafikos apkrovoms. Verslo klasė konservatyviausia, kuriai reikia patikimumo. Papasakosiu apie populiariausią verslo klasės kompiuterį Lenovo T14, kuris dabar jau trečios kartos.

Lenovo T14


ThinkPad modelio išskirtinumai

Dabar Lenovo ThinkPad T14, anksčiau šis modelis buvo T490. Prieš tai T480, T470 ir iki T420. Nepratusi akis didelių pokyčių nepastebės net per ThinkPad kompiuterio penkmečio evoliuciją. Dažniausiai tai labai nežymūs pokyčiai, kurie būtini, tačiau smulkūs ir užtikrinantys, kad tavo net 5 metų nešiojamas kompiuteris atrodys pakankamai gerai. 

Ieškančiam tik parametrų, tai vis tiek bus brangus kompiuteris. Ieškančiam ramaus miego, tai geresnė investicija už pagalvę, nes tai mažiausiai gendantis įrenginys kompiuterių rinkoje su aukščiausiais klasėje komponentais. 

Lenovo ThinkPad, anaiptol nei Apple, nenaudojo ir nenaudoja nederančių komponentų. Turbūt teko girdėti apie kaistančius Macbook su Intel i9 nešiojamus kompiuterius, kurie popieriuje buvo itin galingi. Realybėje Macbook kompiuteriai tiesiog kaito ir automatiškai lėtino apsukas, kad neišsijungtų ar neperkaistų. 

Pamenu, kai T klasės Lenovo kompiuteris būdavo ant mano darbo stalo. Turbūt per kelerius metus nėra buvę, kad girdėčiau jį garsiai ūžiant ir aušinant procesorių.

Lenovo ThinkPad verslo kompiuteris darbui


Būdinga tik Lenovo ThinkPad. Alsuojanti raudona lemputė ar valdiklis yra mažos smulkmenos, kurios verslo kompiuterį daro išskirtiniu įrankiu. Asmeniškai kursoriaus nenaudoju, tačiau aktyvi lemputė tausojanti bateriją ir rodanti kompiuteris yra išjungtas ar įjungtas yra mažas, bet svarbus privalumas. Įsivaizduok, esi kasdieniame bėgime, atvykai į susitikimą ir išsitraukei kompiuterį ir iškart matai, jog jis pasiruošęs darbui. Išskirtinimų yra ir daugiau: 

Lenovo ThinkPad verslo kompiuteris darbui T14


Geriausias kainos pasirinkimas už itin aukštą kokybę. ThinkPad turi ir itin plonus X1 klasės kompiuterius, tačiau renkantis juos gauni identiškus parametrus. Nors labiausiai vertinu ThinkPad X1 Carbon kompiuterius, ne kiekvienam patinka papildomai mokėti už kompiuterio išlengvintą kelių šimtų gramų svorį. Dėl šios priežasties Lenovo ThinkPad T14 yra populiariausias pasirinkimas verslui. 

Pagrindinis T14 ir visų ThinkPad kompiuterių privalumas yra atsparumas. Tai aukštos verslo klasės kompiuteriai, kurie turi atitikti armijos standartus. Kompiuteriai efektyviai veikia ekstremaliose temperatūrose, drėgmėje, vibracinėse sąlygose ir t.t.. Jiems iš viso atliekama 12 ekstemalių sąlygų testų.

ThinkPad privalumai

ThinkPad privalumai 1

 
 


Klaviatūra. Geriausia rinkoje pripažinta ThinkPad klaviatūra, su kuria rašymo greitis didžiausias. Vieną kartą pabandžius, kitos nešiojamų kompiuterių klaviatūros tik ir lyginamos su etalonine ThinkPad klaviatūra. Be to, klaviatūrose sumontuota drain holes - išbėgimo latakai, todėl skysčiu apipylus ThinkPad kompiuterį, viskas tiesiog išbėgs kiaurai. 

Negaliu nesutikti, kad per kelis šimtus bandytų kompiuterių nesu sutikęs geresnės klaviatūros už ThinkPad. Be greito ir malonaus rašymo, yra buvę vos keletas incidentų, kai klaviatūros mygtukai buvo iškritę, nes įprastai naudojant tai negali įvykti.

Patikimos baterijos. Net ir palikus kompiuterį automobilyje per naktį, ryte ThinkPad įsijungs. Tai kompiuteris, kuris geriausiai draugauja su šalčiu. 

Verslo klasė reiškia ne tik patikimumą, bet ir inovacijas. Pirštų atspaudo atpažinimas, atrakinimas video kamera ar standartinė USB-C jungtis su itin portabiliu krovikliu. Viskas apgalvota iki smulkmenų. Korpuso patvarumas. 

ThinkPad kompiuteriai yra išskirtinė prekė ieškančiam optimalios galios verslo darbams ir nesitaikstančiam su kompromisais.


Kas blogo? ThinkPad trūkumai

Visi kompiuteriai turi tai, kas nepatinka vartotojams. Kalbant apie ThinkPad atsparumo testus puikiai išlaikantis korpusas gauna nemažai kritikos strėlių dėl to, kad išlaikyti jį švarų yra sudėtinga. Juoda spalva traukia net pirštų atspaudus. Korpusą sulaužyti sunku, tačiau subraižyti paprasta, kaip bet kurio kito nešiojamo kompiuterio. 

Žinoma, yra tam ir sprendimas - rinktis ne juodos korpuso spalvos kompiuterį. Tokia situacija lyg su automobiliais. Solidžiausiai atrodys juoda spalva ir nepaisant to, kad ją sunkiau prižiūrėti, visgi ji populiariausia verslo segmente. 


Lenovo T14 gen 3 kompiuteris | Toks pat geras?

Trumpai tariant - dar geresnis, nei iki šiol. Nesitaikstyti su kompromisais reiškia rinktis geriausią. Naujausiame modelyje gali būti tikras, kad yra viskas, ko galima tikėtis iš verslo kompiuterio.

ThinkPad verslui


- Naujausios 12 kartos Intel procesorius. Daugeliui mažiau girdėti ir žinomi AMD procesoriai - yra galimybė rinktis Lenovo T14 kompiuterį ir su juo. Tai amžina dviejų kompiuterių smegenų gamintojų dvikova, kai lyderio karūna keičiamasi kasmet. Abu variantai geri pasirinkimai.
- Ryškus ekranas. Patogu dirbti net lauke. Kiti ekrano privalumai, kaip aukšta rezoliucija ar *Touchscreen*.
- 14 valandų veikianti baterija. Visą darbo dieną galėsi praleisti darbe nesinešdamas pakrovėjo.
- Atsparumas. Kompiuteris darosi vis lengvesnis ir plonesnis, tačiau jis ir toliau yra išskirtinai patikimas partneris tiek karštyje, šaltyje ar net purve. Mėgsti gerti kavą prie darbo stalo? Šiam kompiuteriui tai nebaisu.
- Jungtys. Tiek ankstesnis, tiek ir šis modelis būdamas itin plonas ir lengvas nešiojamas kompiuteris turi daugybę jungčių. Nuo Standartinės USB-C krovimui bei greitosios Thunderbolt išoriniams įrenginiams iki HDMI ar USB 3.2.

ThinkPad išdėstymas


Atrodo pernelyg gerai? Juk tai vienas geriausiai vertinamų bei parduodamų kompiuterių pasaulyje! 

Išsirink nuomai aukštos klasės Lenovo kompiuterį darbui.


Apibendrinimas

Dirbančiam kompiuteriu su Windows - Lenovo ThinkPad T14 gen3 logiškiausias pasirinkimas. Patikimas gamintojas, kuris siūlo patikimiausius kompiuterius. Ir nesvarbu, kad tu nesineši šio kompiuterio ekstremaliomis sąlygomis. Tu tiesiog būsi tikras, kad tavo kompiuteris įsijungs šaltą žiemą automobilyje, ar sėkmingai dirbs poilsiaujant karštame užjūryje. Galia, kurioje slypi ilgaamžiškumas ir patvarumas. 

Jei ne Macbook, tai mano antras Top pasirinkimas - Lenovo ThinkPad kompiuteris.


ThinkPad specialistas Tautvydas

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas. 

Kontaktai

Macbook paruošimas per 20 min
Kaip pasiruošti Macbook kompiuterį darbui?