Lenovo nuoma

Nustebai, nes negirdėjai apie Lenovo kompiuterių nuomą?

Kodėl Lenovo nuoma?

80% visų nuomojamų kompiuterių yra Lenovo gamintojo. Atrodo pakankamai suprantama, kad taip yra dėl gamintojo populiarumo. Parduotuvėje taip pat dažniausiai rasi plačiausią Lenovo kompiuterių pasirinkimą. HP ar Dell kompiuterių nuoma mažiau populiari.

Yra ir kita priežastis, kodėl Lenovo kompiuteriai ir ypač Lenovo ThinkPad kompiuterių nuoma tokia populiari. Šia tema ir kviečiu skaityti straipsnį. 

Pagrindinės priežastys kodėl Lenovo nuoma:

1. Kokybė. Lenovo kompiuteriai - vienas žinomiausių pasaulyje gamintojų, siūlantis aukštos kokybės produktus su patikimomis technologijomis.
2. Lankstumas. Lenovo kompiuterių nuoma suteikia jums elastingumą keistis kartu su jūsų įmonės poreikiais. Gali nemokamai pakeisti kompiuterį į kitą, jei reikmės keičiasi. Be to nuomos terminai yra lankstūs.
3. Techninė parama. Lenovo nuoma užtikrina techninę paramą visą prenumeratos laikotarpį. Tai reiškia, kad kompiuteris bus sutvarkytas ar pakeistas nauju nemokamai, jei atsiras bet kokios problemos.

Lenovo nuoma


Nauji Lenovo kompiuteriai be permokėjimo arba pigiau nei parduotuvėje?

Esu turėjęs keletą klientų, kurie skambino pasiteirauti, kur čia šuo pakastas, kai 24 mėnesių nuomų ir išpirkimo po periodo suma buvo mažesnė nei kompiuterio įsigijimas parduotuvėje. Kaip tai galime pasiūlyti su galimybe išleisti mažiau ir papildomu aptarnavimu? 

Būtent Lenovo nuoma yra vienas didžiausių Fiberta išskirtinimų. Vežame daug Lenovo kompiuterių iš užsienio. Didelė jų dalis yra DEMO arba kitaip vadinami ekspoziciniais modeliais. Tai reiškia, kad dėžė yra išpakuota, kompiuteris buvo įjungtas, tačiau stovis idealus. Klientą informuojame, kad šis kompiuteris ekspozicinis, visgi, kone visiems tai tinka. Iš praktikos galiu pasakyti, kad netinka tik viešiems pirkimams, kur įranga privalo būti visiškai nauja pagal pirkimo dokumentus. Visai nuomojamai įrangai suteikiame garantiją, be to, ir šie ekspoziciniai kompiuteriai turi pilnas tarptautines garantijas Lenovo servisuose. 

Kaip galėjai suprasti, kompiuterio nuomos kaina visiškai priklauso nuo įsigijimo kainos ir pirkdami kompiuterį 40% pigiau nei mažmeninė kaina, nesunkiai galime pasiūlyti tokias puikias nuomos sąlygas klientams, kad tai yra pigiau nei tiesiog pirkti naują kompiuterį parduotuvėje.Lenovo nuoma: bičiulio startas 

Mano bičiuliui reikėjo kompiuterio su dedikuota grafikos plokšte, nes planavo dirbti nauja programa. Svarstė ir Lenovo su grafikos plokšte kompiuterio pirkimą. Pasikalbėjau ir paminėjau, kad galima ne pirkti, o nuomotis nors ir vienam mėnesiui, taip būnant ramiam, kad bet kada galėsi nebrangiai pamiršti savo idėją. Jis atrodė užsivedęs mokymuisi ir pasirinko 24 mėnesių nuomos terminą. 

Visgi bičiulis nusprendė mesti darbus su grafika ir galingas Lenovo kompiuteris jam buvo nebereikalingas. Pradžiuginau antrą kartą, kai pasakiau, kad nemokamai galime keisti kitu kompiuteriu. Jam dabar puikiai tiko ekonomiškas Lenovo kompiuteris kasdieniams biuro darbams.

Lenovo nuoma trumpam


Lenovo nuoma verslui? Ne kiekvienam?

Jeigu ieškau finansiškai gudraus ir patikimo sprendimo savo įmonės poreikiams, Lenovo nuoma gali būti puikus pasirinkimas. Galėsi mėgautis aukštos kokybės įranga be didelių išlaidų ir rūpintis tik verslo plėtra. 5 priežastys rinktis tai dabar: 

1. Pinigų srautų valdymas: Lenovo kompiuterių nuoma yra ekonomiškas verslo sprendimas, nes padeda taupyti dideles išankstines investicijas. Įmonės gali sutaupyti išleisdamos mažiau. Mokestis kas mėnesį už aukštos kokybės įrangą ir jokių rūpesčių dėl priežiūros bei remonto išlaidų.
2. Lankstumas: Lenovo kompiuterių nuoma suteikia didelį lankstumą verslams, nes jie gali reguliuoti nuomojamų kompiuterių skaičių, atsižvelgdami į kintančius poreikius. Tai ypač naudinga įmonėms, turinčioms neužtikrintas darbo apimtis ar sezoninius paklausos pokyčius, ar tiesiog vertinantiems lankstumą. 
3. Naujausia technologija: nuomojant Lenovo kompiuterius, įmonėms suteikiama galimybė naudoti naujausią technologiją, nes jie gali reguliariai atnaujinti savo įrangą. Tai leidžia įmonėms stebėti paskutines industrijos pažangas ir likti konkurencingoms.
4. Nėra priežiūros išlaidų: Nuomojant Lenovo kompiuterius, įmonėms nereikia nerimauti dėl priežiūros ir remonto išlaidų, nes jos yra nuomos teikėjo atsakomybė. Tai gali būti didelis palengvėjimas įmonėms, neturinčioms IT žinių ir išteklių.
5. Padidėjęs produktyvumas: turint prieigą prie aukštos kokybės Lenovo kompiuterių, įmonės gali padidinti savo produktyvumą ir efektyvumą. Tai gali sukelti gerėjančią darbo eigą ir efektyvesnį laiko bei išteklių naudojimą. Juk su senu kompiuteriu negalėsi dirbti maksimaliai efektyviai. 

Taigi nuoma tinka kiekvienam verslui, kuris siekia kokybiškai atlikti savo darbus. Lenovo nuoma netiks tiems, kam kompiuteris yra nebūtinas darbo įrankis ir jo prastova nestabdo darbo procesų.

Lenovo nuoma verslui


Apibendrinimas

Nuomoti Lenovo kompiuterius reiškia turėti lankstumą savo įmonės reikmėms. Vos du planai: neterminuota mėnesinė ir 24 mėnesių nuoma. Rinkis praktiškai naujus "New Open Box". kompiuterius su pilna garantija ir sutaupyki. Būk ramus dėl garantijos visą nuomos periodą bei nemokamo kompiuterio keitimo į kitą, jei norėtum išbandyti ką naujo. Net jei kompiuteris sugenda, nemokamai pristatysime naują. Be to, su kiekvienu kompiuteriu nemokamas sprendimas - 1TB "Google Diskas" užtikrina saugų failų laikymą debesyje. 

Dar niekada nebuvo taip lengva išsinuomoti Lenovo kompiuterį!


Lenovo specialistas

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Macbook su Windows | Nemokamai?
Apple kompiuterio privalumai su Windows programomis