Kompiuteris darbui su skaičiais | 2 klaidos renkantis

Nežinai, kokios klasės tavo kompiuteris?

Kompiuteris racionaliam žmogui

Su skaičiais dirbantys žmonės dažniausiai pasižymi loginiu mąstymu. Visgi ieškodami kompiuterio logišku sprendimu tokie žmonės laiko rinkimąsi pagal kainą. Tai dažniausia problema, kai privalai priimti sprendimą, bet nesupranti specifikos - aklai žiūrima į kainą. Taip logiški asmenys gali priimti nelogiškus sprendimus. 

Netingėk atlikti namų darbus ir susipažink su dažniausiomis klaidomis.

Kompiuteris darbui su skaiciais


1. Kompiuterių klasės ir paklydimai

Be abejo, renkantis kompiuterį darbui su skaičiais, jis privalo būti didesnis ir su skaičių klaviatūra greta. Dažnai toks kompiuteris atitinka žaidimams skirto kompiuterio aprašymą, jie taip pat yra didesni ir su pilna klaviatūra. Taip apskaitos žmogus nesigilindamas gali netyčiomis rinktis tarp žaidimų klasės kompiuterių, kurie yra brangesni dėl dedikuotos vaizdo plokštės, todėl tokios kategorijos kompiuteris neretai yra didžiausia ir dažniausia klaida!

Apskaitos darbams tinkamiausias yra verslo kategorijos nešiojamas kompiuteris. II variantas - taupant, aukojant kokybę bei saugumą - gali būti ir vartotojų klasės kompiuteris. 

P.s. kaip jau galėjai suprasti, nesunkiai galima išleisti tūkstančiu eurų daugiau dėl komponento, kuris visiškai nereikalingas. Rezultate įsigytas kompiuteris netiks darbui su skaičiais, nes bus gremėzdiškas ir sunkus, dirbs garsiai, o baterija veiks nepalyginamai trumpiau.

Kompiuteris su skaiciais


2. Rinktis kompiuterį tik pagal parametrus - neprotinga!

Kone bet kuris naujai pagamintas nešiojamas kompiuteris pagal parametrus bus pakankamai galingas greitam apskaitos programų veikimui. Visgi vertinant tik parametrus pamirštama labai daug aspektų. 

Vieni iš jų, kompiuterio svoris ir baterijos resursas. Nuolat nešiojant kompiuterį, tai gali tapti kasdieniu akmeniu rankinėje. Pakrovėjas - dar vienas akmenėlis į krepšį. Jei kompiuteris dažnai nešiojamas ir ilgas baterijos veikimas aktualus, užtenka patikrinti realų kompiuterio veikimo laiką be krovimo. Šią informaciją nesunku rasti internete. Žiūrėti į baterijos talpą ir vertinti mėgstamus skaičiukus irgi nėra geriausias sprendimo būdas, mat realus baterijos veikimo laikas priklauso ne tik nuo jos talpos, bet ir kompiuterio komponentų. Jei kompiuteryje integruotas galingas procesorius, jam reikia daugiau energijos nei ekonomiškesniems konkurentams. 


Kompiuteris darbui - laisvė rinktis ir lyginti

Jeigu yra galimybė visada rekomenduoju pasirinktą modelį paimti į rankas prieš apsisprendžiant jį naudoti. Nešiojami kompiuteriai yra labai skirtingi. Nuo korpuso iki pakrovėjo dydžio. Palyginus vos kelis kompiuterius realybėje, lengviau atrasti, kas tinka sau. 

Kompiuterių nuoma nemokamai suteikia galimybę keisti modelius kiek tik norisi! Išsirink greitai ir lengvai pradėk darbus - nešiojami kompiuteriai su pilna skaičių klaviatūra.

Kompiuteris su skaiciu klaviatura


Apibendrinimas

Mokykis ne iš savo brangių klaidų, o iš tinkamų patarimų! Jei nori sutaupyti laiko ir pinigų, kompiuterį rinkis ne pagal kainą, o savo darbo specifiką. Pakankamus parametrus apskaitos darbams naujas kompiuteris turės, tik nepamiršk įvertinti mobilumo, ekrano dydžio, rezoliucijos ir net jo proporcijų. Prieš rinkdamasis nešiojamą kompiuterį perskaityk - nešiojamas kompiuteris buhalteriui.


it specialistas Tautvydas

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Macbook kompiuteris geriausias?!
Išskirtinis ir kokybiškas įrenginys ne kiekvienam