Kompiuteris darbui

Kodėl naujas kompiuteris kelia daug rūpesčių?

Kompiuteris darbui paruoštas

Įsigijai naują kompiuterį ir manai, kad dirbsi efektyviai? Deja, iš pradžių net naršyklės įsijungti negalėsi!

Jei išpakuoji naują dėžutę, tai prieš pradedant naudotis, reikės paskirti pusvalanduką parenkant nustatymus ir atliekant naujinimus. Jų nevalia praleisti!

Kompiuterio galia yra bereikšmė, jei jame nėra reikiamų programų darbui. Kiekvieno darbo poreikiai skirtingi, tačiau būtina atsiminti, kad naujas kompiuteris darbui pradžioje kelia daugiau sunkumų, nei džiaugsmo. Kur reikiamos programos? Kur naudojami failai?

Su Fiberta kompiuterių prenumeta gauni darbui paruoštą įrangą. Perkėlimas visos informacijos į naująjį kompiuterį nemokamas! Tai reiškia, kad gali įsijungti ir dirbti nedelsiant. Negana to, nemokamai gauni 1TB google drive talpyklą visiems savo failams. Taigi kitą kartą lieka tik prisijungti prie savo gmail ir viskas po ranka!

Kompiuteris darbui

Kompiuterio ruošimas darbui?

Kompiuterio paruošimas darbui yra nemažiau svarbus, nei tinkama techninė įrangos specifikacija. Priešingu atveju, tai bus pinigai į orą.

Operacinės sistemos tobulėja, tad pradėti naudoti naują kompiuterį yra vis lengviau ir trunka vis mažiau laiko. Pamenu, kai anksčiau kompiuterio paruošimas trukdavo daugiau nei kelias valandas ir buvo didesnė techninė užduotis. Nustatymų atsirado tik dar daugiau, tačiau daug supaprastintų vietų leidžia greičiau įsijungti į darbus. Tai nebūtinai yra gerai. Ekspress nustatymai yra tiesiog laiko taupymui, bet ne maksimaliam darbo patogumui. Kiekvieną kompiuterį darbui paruošiame kruopščiai pagal jam tinkamus nustatymus. Kaip paruošti kompiuterį su Mac sistema. Windows 11 kompiuterio paruošimas


Kompiuterio failai ir duomenų migracija nemokamai

Naujas kompiuteris nedžiugina todėl, kad jame nėra reikalingų duomenų bei programų. Galimybė padaryti veidrodinę visos informacijos kopiją ir ją perkelti į naują kompiuterį, tavo rūpesčius nustumia šalin. Kaip jau minėjau - Fiberta prenumerata su kiekvienu kompiuteriu šią paslaugą siūlo nemokamai. Tau tereikia atsiųsti savo senąjį kompiuterį. Darbų trukmė 1 darbo diena.


Kodėl svarbu paruoštas kompiuteris darbui?

Netinkamai paruoštas kompiuteris kamuos darbuotoją. Naujas kompiuteris naujam darbuotojui puiki mintis? Nemanau! Dažnam tai kels didesnį stresą, nei džiaugsmą. Naujasis kompiuteris džiugins, jei šalia bus ir IT administratorius, kuris galės pasirūpinti saugumu ir reikalingomis darbo programomis.


Jei kiekvienas kompiuteris būtų lyg naujas?!

Tik pagalvok: jei visi įmonės kompiuteriai būtų ne senesni nei 1-2 metų. Toks verslas dirbtų žymiai efektyviau! Kiek prikauptos bereikalingos informacijos yra daugelyje darbo kompiuterių. Jei galėtum gauti naują kompiuterį, kuris paruoštas darbui tik su reikalingomis programomis.

Su kompiuterių prenumerata tai galima turėti kiekvienam verslui. Skamba lyg svajonė?


Apibendrinimas

Naujas kompiuteris yra visiškai tuščias ir tam, kad pradėtum juo dirbti reikės paskirti laiko pasiruošiant. Nauji kompiuteriai turi vis naujų privalumų, funkcijų, kurių tinkamas veikimas garantuojamas tik įdiegus reikalingus papildinius, atlikus naujinimus. Dėl šios priežasties norint dirbti efektyviai, kompiuteris turi būti paruoštas.

Darbui paruoštas kompiuteris - bet kuris Fiberta tinklalapyje, garantuoja, kad įsijungsi įrenginį ir iškart galėsi juo dirbti. Išbandyk!

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai


IT priežiūra nemokamai
Naujas darbuotojas IT klausimais netrukdo nė vieno kolegos