Kompiuterio prenumerata be įsipareigojimo

Kodėl nebereikia pirkti kompiuterio?

Kompiuterio prenumerata be įsipareigojimo

Kompiuterio prenumerata be įsipareigojimo jau nebėra naujiena. Sutikus naują asmenį ir pasakius, kuo užsiimu, dažniausias atsakymas, jog niekada negirdėjo apie tokią paslaugą.

Nuraminu ir atsakau, kad nieko stebėtino.

Turbūt apie automobilio prenumeratą yra girdėję ir net naudoję, tad kodėl ne kompiuterio?

Vis daugiau daiktų naudojami prenumeratos principu. Taip sutaupant krūvą pinigų galima valdyti tai, kas reikalinga šiuo momentu. Be įsipareigojimo reiškia, kad galima laisvai atsisakyti, kai nebereikia. Pasikeitus poreikiui, pasikeisti.

Kompiuterio prenumerata be įsipareigojimo


Kompiuteris trumpam | Sugedo kompiuteris?

Dažniausia situacija, kai reikalinga kompiuterio prenumerata be įsipareigojimo yra tuomet, kai sugedo kompiuteris. Klientų dažniausias klausimas - ar galiu nuomotis kelioms dienoms, nes reikalingas kompiuteris trumpam? Atsakau, kad prenumerata be įsipareigojimo yra būtent tai, ko klientas ieško. Kompiuterio prenumeratos be įsipareigojimo kaina tokia gera, kad yra klientų, kurie užsako paslaugą dienai ar savaitgaliui. Galbūt reikia kompiuterio savaitgaliui padirbėti workation iš kavinės kitame mieste?

Daugelis klientų pamilsta Fiberta kompiuterius ir paslauga naudojasi gerokai ilgiau nei mėnesį.


Kiek kainuoja kompiuterio prenumerata?

Neterminuota kompiuterio prenumeratos kaina yra vos keliasdešimt eurų per mėnesį. Pigiau nei kavos puodelis kasdien! Žinoma, priklausomai nuo nešiojamo kompiuterio modelio skiriasi ir kaina. Krepšys, pelytė, pristatymas, grąžinimas - viskas nemokama. Visą terminą esi ramus, nes kompiuteriui galioja pilnas garantinis ir įvykus gedimui, jis be papildomų mokesčių keičiamas nauju.


Kodėl niekas nebeperka kompiuterių?

Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės nebeperka kompiuterių - paprastesnė alternatyva.

Pirkimas - didžiulė atsakomybė išsirinkti tinkamą, įsipareigojimas ne tik jį valdyti, bet ir turėti nuosavybėje, prižiūrėti. Pirkti neatsakingai yra pavojinga, nes netinkamas pasirinkimas jausis artimiausius keletą metų.

Kompiuterio prenumerata - viena mėnesinė kaina taupo tavo pinigus. Be to, laisvė neįsipareigoti leidžia gyventi dabar ir lengvai prisitaikyti prie rytdienos poreikių.

Tik pagalvok, kiek kainuoja netinkamo kompiuterio įsigijimas ir jo keitimas nauju?


Ką reiškia mėnesinė neterminuota prenumerata?

Išsirink pageidaujamą, apmokėk pirmojo mėnesio įmoką ir pasiimk kompiuterį iš sandėlio šiandien arba gauk kompiuterį rytoj visoje Lietuvoje. Naudoji tiek, kiek reikia. Praėjus mėnesiui, jei kompiuteriu naudojiesi toliau, gausi naują sąskaitą. Bet kada grąžink kompiuterį ir daugiau nebemokėk prenumeratos mokesčio.


Apibendrinimas

Kompiuterio prenumerata be įsipareigojimo - šiuolaikiškas būdas valdyti IT ūkį įmonei ar asmeniui. Absoliuti laisvė rinktis ir jokių įsipareigojimų ar papildomų mokesčių.


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Why We Sleep | M. Walker
Fizinis gyvenimas gerėja → miego kokybė prastėja?