IT priežiūra nemokamai

Naujas darbuotojas IT klausimais netrukdo nė vieno kolegos

IT priežiūra dykai

Atėjus naujam darbuotojui ar dirbant nauju kompiuteriu, kyla klausimų, kaip vieną ar kitą darbą būtų galima atlikti efektyviau? Neprisijungia spausdintuvas? Neveikia darbinė programa? Dažnai tokiose situacijose sugaištama itin daug brangaus darbuotojo laiko, kuris nežino, kur kreiptis ir ko paklausti.

Plataus profilio IT priežiūra visiškai nemokama individualiems poreikiams!

it priežiūra

Kaip veikia nemokama IT priežiūra?

Su Fiberta kompiuterių prenumerata iki valandos laiko mėnesinė IT priežiūra yra visiškai nemokama! Kilus klausimams tiesiog rašyk bendruoju el. paštu arba skambink ir padėsime efektyviai išspręsti kilusius kompiuterio priežiūros klausimus.


Kodėl reikalinga IT priežiūra?

Kompiuteris kaip ir bet kuris kitas prietaisas reikalauja serviso.

Prisiklausau begalę istorijų, kaip įmonės taupo įrenginių sąskaita. Darbuotojai gavę netinkamus įrankius, kurie, be to, ir neorganizuoti (vieni kompiuteriai tik su Windows sistema, kiti su Office biuro programų paketu, tretieji su naršyklėmis ir ketvirtieji su darbinėmis programomis), negali efektyviai dirbti. Paklausti nėra ko. Naujas darbuotojas nežino net kas smulkaus verslo įmonėje atsakingas už kompiuterinę įrangą.

Neretai IT ūkio vadybos nebuvimas kainuoja itin brangiai. Klausimas sprendžiamas tik įvykus krachui - visiškai sugedus įrangai. Ji keičiama nauja. Bėda, kad ir tai nesprendžia problemos iš esmės. Kompiuteris po kurio laiko pilnas šiukšlių. Kiekvienas darbuotojas dirba pagal atskirus darbo principus.


Sistema nėra stebuklas, tačiau tai puiki pradžia

Tik pagalvok - naujas kompiuteris yra paruoštas ir prižiūrėtas pagal tavo poreikius. Galbūt nori, kad kas metus kiekvienam naudojamam kompiuteriui būtų atliktas duomenų išvalymas Reset? Kompiuteris būtų lyg naujas, reikalinga informacija talpinama programose. Tuo tarpu nereikšmingi failai pašalinti siekiant didesnio efektyvumo. Jokių bėdų, bus tuo pasirūpinta dykai!

Sistemingai prieinant prie efektyvaus IT ūkio valdymo visada pastebimi galimi pagerinimai. Galbūt skaičiuojantis darbuotojas naudoja kompiuterį be skaičių klaviatūros, o gal pasikeitęs darbo pobūdis apsunkina darbo procesą, nes kompiuterio baterija nepakankama? Įmonės vadovui nebereikia tuo rūpintis. Kiekvienas darbuotojas turi maksimaliai efektyviai veikiantį kompiuterį ir jo priežiūrą.


Apibendrinimas

Fiberta kompiuterių prenumerata garantuoja pilną aptarnavimą susijusį su tavo naudojamu įrenginiu. Kad ir kokie klausimai bekiltų, susisiek ir nedelsiant juos išspręsime. Išbandyk!


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Fiberta nuolaida | uždirbti 50€?!
Su kodu “nuoma50” -50% nuomai bei 50€ tau!