iPad nuoma

iPad - balerinos lieknumas ir Halko stiprybė tavo rankose

Kam skirta iPad nuoma?

iPad kompiuteriai neabejotinai viena iš revoliucinių technologijų, kurių pagalba vartotojai gali patogiai ir efektyviai dirbti, mokytis ar linksmai leisti laiką. Tai plačių galimybių daugiafunkcis įrenginys, kuris populiarėja tarp vartotojų. Ipad planšetinis kompiuteris sukurtas specialiai tam, kad vartotojams būtų lengviau atlikti savo kasdieninius darbus.

Apple iPad kompiuteriai turi daug naudingų funkcijų. Tai aukščiausios kokybės ekranas, ilgas baterijos veikimo laikas, galimybė naudoti rašiklį, kamerą bei mikrofoną. To mišinys padeda lengvai ir greitai komunikuoti su kitais vartotojais bei dirbti tiesiog iš bet kur. Ipad planšetėje pilna programėlių, skirtų įvairiausioms reikmėms: nuo mokymosi iki muzikos kūrimo ir nuotraukų redagavimo.

iPad nuoma


Kaip niekad anksčiau, vis daugiau žmonių naudoja iPad kompiuterius, kad patogiai atliktų savo darbus. Mokytųsi naujų dalykų ar tiesiog linksmai praleistų laiką. Ši technologija padeda pagerinti gyvenimo patogumą, todėl nenuostabu, kad Apple planšetiniai kompiuteriai tampa vis populiaresni tarp vartotojų visame pasaulyje.

Straipsnyje išsamiau apžvelgiu iPad kompiuterių privalumus, trūkumus, naudojimo pavyzdžius ir patarimus, kaip geriau juos naudoti, kad būtų pasiektos visos jų galimybės.

ipad kompiuteris nuoma


Kodėl iPad?

Nors nešiojami kompiuteriai vienvaldis kompiuterizuotos darbo vietos įrankis, iPad planšetė turi keletą svarbių privalumų, dėl kurių gali būti pasirinkta:

 1. iPad kompiuteriai itin patogūs. Jie ploni, lengvi ir patogiai transportuojami. Vartotojams laiką leidžiantiems kelyje arba tiesiog dirbantiems mobiliai yra nepakeičiami. Baterijos veikimo laikas yra išskirtinai ilgas - iPad planšete galima naudotis ilgiau nei visą darbo dieną be papildomo įkrovimo.
 2. iPad kompiuteriuose aukščiausios kokybės ekranai. Puikiai tinka žiūrėti filmus, žaisti žaidimus ar skaityti elektronines knygas. Tai puiki galimybė vartotojams, kurie nori atsipalaiduoti po darbo ar mokymosi.
 3. iPad kompiuteriai turi begalę programų ir programėlių, skirtų mokymuisi, kūrybai bei verslui. Vartotojai naudodami daugybę produktyvumo ir kūrybinių programų lengvai tobulina savo darbą ir mokymąsi.
 4. iPad kompiuteriams sukurta gausybė priedų, pvz., dėklas-stovas, rašiklis ar klaviatūra. Tai leidžia dar efektyviau dirbti.
 5. Ipad sistemos naudojimas paprastas ir intuityvus, todėl ypač tinka naujokams ar nedraugaujantiems su kompiuteriais.
 6. Galiausiai, iPad kompiuteriai yra puiki alternatyva nešiojamam kompiuteriui. Vartotojams, kurie nereikalauja sunkių darbų atlikimo arba specializuotos programinės įrangos tai gali būti maksimali galia telpanti rankoje. Jie geriausiai tinkami mokymuisi, kūrybai, produktyvumui ir bendravimui.

ipad nuoma kelionei


Reikia paminėti, kad iPad kompiuteriai gali neturėti tam tikrų funkcijų, kurias turi nešiojami kompiuteriai. Keletas jų:

 • iPad operacinė sistema panašesnė į išmaniojo telefono nei kompiuterio, todėl failų perkėlimas ar tiesiog įprastas darbas kompiuteriu gali įnešti chaoso.
 • Išoriniai įrenginiai ir jų suderinamumas, kurių gali prireikti ne iš karto. Pavyzdžiui, ne visi spausdintuvai biure atspausdins dokumentą iš išmaniojo telefono, taip pat bus ir su iPad.
 • Ipad priedai. Su iPad kompiuteriu galima nuveikti išties magiškai daug ir jis kone atstoja kompiuterį. Priklausomai pagal darbo specifiką gali reikėti papildomų priedų: nuo išorinės klaviatūros, pelės iki pieštuko. Daug dirbant klaviatūra ekrane darbas tampa nepraktiškas, nes ekrane esanti klaviatūra atima dalį ekrano ploto.


Kelios situacijos, kai iPad nuoma ir jo panaudojimas yra itin naudingi:

 1. Reklaminės kampanijos: įmonės, organizuojančios renginius, konferencijas, muges ar kitas viešas pramogas, naudojasi iPad nuoma, kad pristatytų savo prekes, paslaugas ar naujienas. Ipad’ai idealus būdas pateikti reklaminius vaizdo klipus, nuotraukas ar kitą medžiagą, kuriai reikia vizualo.

 2. Kūrybinis darbas: kūrėjai, dizaineriai, menininkai ir kitų kūrybinių profesijų atstovai gali naudoti iPad nuomą kaip įrankį išplečiantį galimybes. iPad’ai puikūs kūrybiniam darbui, nes jie naudojami piešimui, braižymui, dizainui bei panašioms užduotims.

 3. Verslo kelionės: kelionėje reikia patogaus ir lengvo įrenginio, kuriuo galima atlikti verslo užduotis, tokias kaip prezentacijų ruošimas, elektroninių laiškų rašymas ir informacijos paieška. Ipad kompiuteriai yra lengvi, patogūs ir turi ilgą baterijos veikimo laiką. Tai puikus pasirinkimas keliaujantiems.

 4. Mokymasis: studentai ir mokytojai naudojasi iPad nuoma kaip papildomu mokymosi įrankiu. Ipad planšetės turi daugybę mokymosi programų, žaidimų ir elektroninių knygų. Tai padeda studentams gerinti savo mokymosi procesą ir patirtį.

 5. Reabilitacija: fizinės terapijos, psichologinės konsultacijos ir kitos reabilitacijos programos, naudojantis iPad nuoma kaip terapiniu įrankiu. Padeda kovoti su stresu ir kitomis problemomis.

ipad nuoma trumpam


Apibendrinimas

Artėja renginių ciklas? Verslo kelionė? Ilgesnį laiką teks praleisti sanatorijoje? Reikalingas patikimas lengvesnis nešiojamo kompiuterio variantas, tačiau nenori išleisti kelių tūkstančių eurų? Ir neverta! Išbandyk iPad nuomą.

Ipad nuoma yra itin patogi paslauga, kuri padeda vartotojams greičiau atlikti darbus be didelių investicijų. Tai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori daugiau mobilumo ir laisvės. Su nuoma vartotojas vieną dieną gali naudoti iPad, kitą jį keisti į Macbook kompiuterį visiškai nemokamai!


ipad specialistas Tautvydas

Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Lenovo nuoma
Nustebai, nes negirdėjai apie Lenovo kompiuterių nuomą?