Fiberta nuolaida | uždirbti 50€?!

Su kodu “nuoma50” -50% nuomai bei 50€ tau!

Fiberta nuolaida | uždirbti 50€?!

Jau naudojiesi Fiberta paslaugomis? Patinka kompiuterio prenumerata? Rekomenduok ir uždirbk 50€ kaskart apie tai pasikalbėjęs su savo bendraminčiu. Nesvarbu tai verslas ar tiesiog fizinis asmuo. Juk visiems reikia kompiuterio!

Naudodamasis Fiberta kompiuteriu tu jau prisidedi prie tvaresnio verslo ir atsakingo išteklių valdymo. Ačiū, kad esi ambasadorius! Laikas uždirbti.

Fiberta nuolaida


Kodėl rekomendacijų programa?

Jei naudojiesi paslaugomis, esi gavęs el. laišką su grįžtamojo ryšio vertinimu ir atsiliepimu. Džiaugiuosi, kad klientų vertinimas yra 9.5 iš 10. Turint aukštą aptarnavimo kokybę, labai tikėtina, kad klientai yra geriausias marketingas - juk jūs drąsiai dalinatės savo gerąja patirtimi.

Siekiant tai skatinti dar labiau, sukūrėme pasiūlymą, kurio atsisakyti tiesiog negalėsi. Uždirbsi tu, o tavo rekomenduotas asmuo paslaugą gaus su neįtikėtina nuolaida!


Kaip veikia Fiberta nuolaida?

Viskas, ką reikia padaryti, tai netylėti! Nusiųsk draugui, kolegai nuolaidos kodą “nuoma50”. Tavo bičiulis gaus 50% nuolaidą pirmojo mėnesio kompiuterio nuomai bet kuriam nuomos planui. Ir, Ačiū Tau, kad rekomenduoji - 50€ Tau.

Štai šablonas dalinimuisi:

https://www.fiberta.com/lt 50% nuolaida kompiuterio nuomai. Kupono kodas: nuoma50


Matydami užsakymą sistemoje su šiuo nuolaidos kodu patys išsiaiškinsime, kas mus rekomendavo. Taigi pritaikysime nuolaidą esamoms paslaugoms arba tiesiog atliksime pavedimą.

P.s. šis nuolaidos kodas siunčiamas kiekvienoje tavo sąskaitoje - galbūt tik neatkreipei dėmesio.

Apibendrinimas

Rekomenduoti kompiuterio prenumeratą gali kiekvienam - tiek mamai, tiek kaimynui. Juk nežinai, kada suges jo kompiuteris ir net laikinai bus reikalingas pakaitinis. Fiberta - vienintelė nešiojamų kompiuterių nuoma neterminuotam laikotarpiui nuo 1 mėnesio periodo.

https://www.fiberta.com/lt 50% nuolaida nuomai. Kupono kodas: nuoma50


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Puikus kompiuteris arba vėl naujas (pažadas)
Priežastys nesvarbios - net jei nepatinka spalva - keisk nauju!