Be kompiuterio?

Kuo užsiimti, kad nereiktų kompiuterio?

Koks verslas be kompiuterio?

Pradedi naują verslą ir galvoji, kad tavo darbe kompiuteris nėra reikalingas? Kad ir apie kokį verslą bekalbėsime, ar kirpyklą, ar žemės ūkį, darbas kompiuteriu būtinas. be kompiuterio

Amatas ar verslas?

Būti amatininku be kompiuterio įmanoma, verslininku ne. Jei dirbi laisvai samdomu kirpėju, iš pradžių kompiuteris tau nė motais. Nuo to momento, kai pradedi galvoti apie darbuotojus, skaičiuoti išlaidas ir pajamas, kompiuteris tampa būtinybe.

Verslas susijęs su planavimu ir iki šiol nėra atrastos geresnės darbo priemonės nei kompiuteris. Su juo gali atlikti tiek daug, kiek neįmanoma atlikti jokiu kitu įrenginiu.


Kodėl verslas be kompiuterio?

Išties kodėl to reikia? Nori dirbti telefonu mažame ekrane spaudant mažyčius mygtukus? Prašom! Tikrai galima ir įmanoma daug darbų atlikti išmaniuoju telefonu. Tik klausimas kyla kodėl be kompiuterio?

Lyg elektrinis paspirtukas vadybininkui. Vasarą puiku ir tikrai ne visada reikia automobilio. O kaip žiemą? Man tai primena jaunuolį, kuris giriasi, kad nežiūri TV. Paklausus ką veikia vakarais, atsako besinaudojantis Netflix serialų žiūrėjimui. Nelabai didelis skirtumas, tiesa?

Mintis, kad verslui nereikia kompiuterio ar kokio kito išmaniojo įrenginio, tai kelionė atgal į praeitį. Nieko neplanuojame ir tiesiog dirbame taip, kaip papuola. Gal visgi tai nėra taip ir neįprasta? Juk dabar nemaža dalis dirba kaip bitutės, neplanuodami ir negalvodami.


Ko labiausiai reikia verslui?

Neabejoju, kad labiausiai reikalingas įrankis yra tas, kuris naudojamas visą darbo dieną. Taigi kirpėjui - mašinėlė, o bandelių kepėjui - krosnis. Visgi universaliausias įrankis kiekvieno verslo valdymui yra kompiuteris. Dažnai jį daugelis nuvertina ir neskiria pakankamai dėmesio. Taip ir kepa bandeles negalvodamas apie verslą, o tik apie kepėjo pareigas.


Apibendrinimas

Girdėta: knygų neskaitau, kompiuterio nenaudoju! Ką veiki? Viską galiu padaryti telefonu. Realybė → sėdžiu telefone socialiniuose tinkluose.

Verslas be kompiuterio įmanomas, bet sudėtingas. Visgi didesnis klausimas, kodėl kartais giriamasi tuo, kuo nederėtų.


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Millionaire Fastlane | MJ DeMarco
Labiausiai rekomenduojama youtuber’io Ali Abdaal knyga apie verslą