Ar mokyklos pasiruošusios egzaminams?

Mokyklų aprūpinimas kompiuteriais

Kompiuteriai žinių patikrinimui mokykloje

Nuo 2023 metų priimtas sprendimas nurodo mokykloms užtikrinti reikiamą kiekį kompiuterių žinių patikrinimo metu. Valstybė skiria pinigų naujos įrangos pirkimui, vis dėlto, jeigu kompiuteriai reikalingi nereguliariai, pirkimo ekonomiškesnė alternatyva - kompiuterių nuoma.

Kyla klausimas, ar mokyklos apsirūpino reikiamu kompiuterių kiekiu?

Kompiuteriai mokykloje


Dauguma mokyklų vadovų įvardija vieną didžiausių problemų švietime – kompiuterių trūkumą. Statistika - 45 kompiuteriai 100 vienuoliktokų. Egzaminų metu jų reikės kiekvienam. Taigi kaip užtikrinti reikiamą jų kiekį ir kodėl svarbu visa tai atlikti tinkamai?


Kaip naudojami kompiuteriai mokyklose?

Prieš 15 metų man baigiant mokyklą, pamenu, kad kompiuteriai buvo tik informatikos klasėse. Tik jų metu moksleiviai naudojosi kompiuteriais, mokėsi dirbti ir programuoti. Prieš dešimtmetį atsiradus elektroniniams dienynams, kompiuteris tapo būtinas kiekvienoje klasėje mokytojui. Kaip kitaip supildyti pasiekimų informaciją?


Dabar kompiuteris būtina ir nebeatsiejama mokymo priemonė bet kurios srities pamokai. Vis daugiau žinių patikrinimų atliekama elektroniniu formatu, tad informatikos klasių apstatytų kompiuteriais toli gražu nebepakanka. Kompiuteris padeda greičiau pateikti informaciją, efektyviau spręsti uždavinius klasėje. Paruoštukai ir šablonai užtikrina, kad mokytojas dirbs su mokiniais, o ne tiesiog gaiš laiką perrašinėdamas uždavinio sąlygą lentoje.

Siekiant kokybiško jaunuomenės švietimo - kompiuteris būtina darbo priemonė tiek mokytojui, tiek moksleiviui. Žinoma, dabar opiausias klausimas yra kompiuterių pakankamas kiekis egzaminų metu. Kaip tai spręsti?


Kodėl reikia kompiuterių nuomos?

Kompiuterių nuoma mokykloms užtikrina, kad reikalingas įrangos kiekis pristatomas tinkamu metu. Fiberta kompiuterių prenumerata sudaro galimybes nuomotis kompiuterius nuo vieno mėnesio. Pristatymas ir grąžinimas nemokamas, o įvykus bet kokio tipo gedimui, jis sprendžiamas nedelsiant ir užtikrinama pakaitinė įranga.

Kodėl reikėtų pirkti tai, kas reikalinga tik laikinai? Efektyvus sąnaudų valdymas - kompiuterių nuoma nuo 20 eur/mėn. ir jokių papildomų mokesčių. Apsižvalgyk arba tiesiog susisiek.


Kam to reikia?

Pamenu, kai mano bičiulis pasakojo vedęs edukaciją moksleiviams muziejuje apie pinigus. Pradėjus vertinti, ką vaikai žino apie fizinius pinigus, ėmė kalbėti apie mokyklą bei pažymių knygeles. Jo nuostabai vaikai pradėjo klausinėti apie praeitį: popierinį dienyną bei pažymių knygeles. Sunku patikėti, kad vos prieš dešimtmetį baigei mokyklą ir dabar jaunuomenei tu atrodai lyg dinozauras, kuris mokėsi nesuprantamomis sąlygomis.

Mokykla prisitaiko prie šiandienos poreikių ir technologijos yra esminė dedamoji siekiant kokybės. Džiugu matyti, kad šis procesas taip pat keičiasi bei tobulėja.

Kompiuteriu nuoma mokykloms


Apibendrinimas

Kompiuterių aprūpinimas mokyklose gali būti nesunkiai išspręstas su neterminuota mėnesine kompiuterių nuoma. Naudoji tiek, kiek reikia. Kai nebereikia, tiesiog grąžini.

Šaltinis: https://taurageszinios.lt/naujienos/aktualijos/2023/05/viena-didziausiu-problemu-mokyklose-kompiuteriu-trukumas-19018


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai 

Darbų organizavimas vienu prisilietimu
Kodėl svarbu padaryti dabar?