366 Marketing Tips for Equipment Leasing | L. P. Kester

Jei tik galvoji, kad jau bandei viską | begalė reklamos patarimų

Marketingo patarimai įrangos lizingui

Knygą įsigijau prieš daugiau nei metus Amazon. Sudomino dėl mūsų verslui skirtų marketingo patarimų. Skaičiau turbūt metus laiko tarpe tarp kitų knygų lyg laikraštį, nes toks formatas neįpareigoja atsiminti ankstesnio marketingo patarimo. Taigi norint naujų idėjų, tiesiog įsijungiu skaityklę ir renkuosi šią knygą.

Lengvas turinys net ir pradedančiajam.

366 Marketing tips


Ne tik lizingui - kiekvienam turinčiam tinklalapį

Daug marketingo patarimų tinka ne tik lizingo bendrovėms. Juk kiekvienam verslui svarbu gilintis į tai, ką siekiama pasakyti savo klientui, kaip atliepti jo poreikius.

Įsiminiau patarimus, susijusius su tinklalapiu. Jei planuoji atsinaujinti web, atsakyk į du svarbiausius klausimus:

  • ką tinklalapio lankytojai turi padaryti? Ko iš jų tikiuosi?
  • ką turiu padaryti, pateikti web, kad padėčiau jiems atlikti šį veiksmą?

tinklalapio efektyvumas


Ir jau ankstesnėse knygose girdėtas patarimas apie tai, kad viską geriausiai žino tavo klientas. Jei tau atrodo, kad smagu atsinaujinti tinklalapį, dar ne laikas skubėti. Pasikalbėk su savo klientais ir paklausk jų ar šis web atrodo šviežiai? Žmonės gali pasakyti, kad esate aktyvūs versle? Supranta, kam skirtas tinklalapis? Gali nesunkiai rasti tai, kas jiems aktualu?


Kodėl tai svarbu?

Ne vienerius metus dirbant nuomos srityje, lizingo privalumai atrodo nepakankami, jog paskatintų vartotoją naudotis paslauga. Laikui bėgant, galimai nebeįvertini visų naudos aspektų. Tokio pobūdžio turinys priverčia į viską pasižiūrėti iš pradžių. Kodėl yra tokia paslauga, kodėl ja naudojasi begalė klientų visame pasaulyje.

Jaučiu, kad taip atnaujinu savo žinias ir iš naujo pamatau pagrindines priežastis, kodėl esu reikalingas klientui.

lizingo privalumai

Apibendrinimas

Knyga įdomi paskaitinėti - gausybė patarimų, lyg skirtingos idėjos, kaip dar galima vykdyti lizingo verslą. Juk kažką naujo galima sugalvoti kasdien.

Lengvas skaitymas ir naujos idėjos. Didžioji dalis patarimų jau girdėti kur nors anksčiau, tačiau tai nėra blogai. Knygą vertinčiau 7.5 balo, viskas gerai, tiesiog nieko įtraukiančio ar skatinančio veikti.


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai

Kompiuteris darbui
Kodėl naujas kompiuteris kelia daug rūpesčių?