3 priežastys, kodėl nešiojamas kompiuteris privalo būti šalia

Mentorius: mėnuo be kompiuterio, viskas atliekama išmaniuoju

Nešiojamas kompiuteris nepamainomas

Ne vienas knygos autorius apie saviugdą rekomenduoja prie lovos laikyti bloknotą su rašikliu ir pasižymėti idėjas, kurios gali apsireikšti vidury nakties. Dėl šios priežasties ir nešiojamas kompiuteris privalo būti šalia.

Nešiojamas kompiuteris yra nepamainomas ir pakankamai lengvas, kad galėtų visur keliauti kartu.

nesiojamas kompiuteris salia


Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl šis įrenginys toks svarbus:

  1. Greita reakcija | Susitikimai. Niekada nežinai, kada prireiks paruošti pasiūlymą ar atlikti smulkų darbelį kompiuteriu. Nesikankink žiūrėdamas į išmaniojo ekraną ir gaišdamas laiką spaudydamas mažus mygtukus. Dar viena situacija - susitikimai. Atvykus be kompiuterio, po to klientas turi laukti pasiūlymo. Jei nešiojamas kompiuteris greta, komercinį pasiūlymą gali paruošti iškart. Tam nebereikia atskirai dedikuoti laiko grįžus į biurą.
  2. Tikslumas. Mažesnė klaidos tikimybė, kai gali reaguoti konkrečiai pagal poreikį. Pasakyta ir padaryta. Tuo tarpu, kai po kurio laiko prisėdi atsakinėti į užduotą klausimą, kenčia kokybė, nes yra informacijos nuostolis.
  3. Sąnaudos. Tai tavo sumažėjusios sąnaudos dėl kurių per tą patį laiką gali padaryti daugiau arba, kitaip tariant, efektyviau panaudojamas darbo laikas. Dar nei vienas klientas nėra gavęs pernelyg greito atsakymo! Pats laikas pradėti dirbti efektyviau taupant savo laiką.

Yra dar vienas nutylėtas punktas - įvaizdis. Juk geros manieros - pusė karjeros. Bet kurios profesijos žmogus su savo darbo įrankiu atrodo profesionaliai, kitaip nei megėjiškai nepasiruošęs susitikimui. Pagalvok, kaip nori atrodyti tu? Patogu dirbti po darbo valandų?


Kompiuteris visuomet šalia. Kodėl?

  • Kodėl kompiuteris privalo būti šalia?

Nes kompiuteriu greičiau ir tiksliau atliekama veikla.

  • Kodėl tai svarbu?

Nes tai taupo tiek mano, tiek kliento laiką.

  • Kodėl tai svarbu?

Nes taip mane sunkiau nukonkuruoti. Klientui sukeliu pasitikėjimą ir lengviau gaunu užsakymą.

  • Kodėl tai svarbu?

Nes taip galiu dirbti mažiau ir uždirbti daugiau.

  • Kodėl tai svarbu?

Nes mano laikas brangus ir noriu jį išnaudoti efektyviausiai.

  • Kodėl tai svarbu?

Nes noriu sukurti kuo daugiau! Privalau išmokti našiai kontroliuoti laiką.


Mentorius: mėnuo be kompiuterio ir viskas išmaniuoju telefonu

Prieš kelis metus su mentoriumi kalbant apie kompiuterių nuomą, jis pasakė, kad kompiuterį įsijungęs buvo prieš daugiau nei mėnesį. Pasidžiaugė, kad gali atlikti visus darbus išmaniuoju telefonu. Susimąsčiau, gal ateityje niekam nebereikės kompiuterių? Ateitis žavinga tuo, kad ji nenuspėjama. Visgi tikiu, kad ateityje darbo įrankiai bus vis patogesni. Nešiojami kompiuteriai gali dingti, tačiau juos turbūt pakeis didesni ekranai su vaizdu akiniuose bei ore valdoma klaviatūra.

Šiai dienai išmaniuoju telefonu galima padaryti labai daug darbų, kurie atliekami kompiuteriu. Vis dėlto toli gražu kokia nedidelė dalis. Svarbiausia, kad išmanusis patogus informacijos peržiūrai, bet ne darbui su ja. Jei gali tik peržiūrėti kelias ataskaitas ar atsakyti į laiškus, tuomet apskritai gali būti, jog nešiojamas kompiuteris tau nėra reikalingas.

darbas ismaniuoju telefonu


Kas reikalinga įgyvendinimui?

Manau nenustebinsiu pasakydamas, jog būtina dalis yra tinkamas nešiojamas kompiuteris. Tikrai ne su bet kuriuo kuprinė liks lengva ir net ne bet kuris kompiuteris lengvai tilps nedidelėje rankinėje. Taigi pilnai gali būti, kad dabartinis kompiuteris visai netinkamas nešiojimuisi.

Tik neskubėk pirkti, kompiuterio prenumerata gali būti išmintingesnis ir lengvesnis būdas naudotis nauju įrenginiu. Apsižvalgyk fiberta.com


Apibendrinimas

Nešiojamas kompiuteris yra nr. 1 produktas šių dienų dirbančiojo portfelyje. Jei tavo kompiuteris dar stacionarus ar tiesiog griozdiškas, laikas pasukti laikrodį dešimtmečiu į priekį.


Tautvydas

Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.

Kontaktai 

Kompiuteryje su Windows 11 neveikia WiFi!
Wifi driver instaliacija minimaliomis pastangomis vos per kelias minutes