Kompiuteriu nuoma. kaip vyksta procesas?

DUK

Nuomotis kompiuterį paprasčiau nei pirkti


Pasirenkate pageidaujamą modelį el. parduotuvėje, užpildote kontaktinę informaciją ir atliekate mokėjimą už pirmąjį mėnesį banko pavedimu, kreditine kortele ar paypal.

Po mokėjimo gavimo, užsakymas pradedamas vykdyti ir kompiuteris dažniausiai pristatomas per 2 d.d. visoje Lietuvoje.  Pirmąją sąskaitą gausite artimiausią pirmadienį.


Kaip užsakyti ir išsinuomoti kompiuterį pateiktas video: 

 
 

Minimalus nuomos terminas yra 1 mėnuo.

Sugedus kompiuteriui nemokamai galėsite išsirinkti kitą, jį atvešime jūsų įmonės adresu ir paimsime remontuojamąjį. Pristatymo paslauga ir remontas nemokamas išskyrus tyčinio sugadinimo atvejus. 

Nuomojami kompiuteriai yra su operacine sistema be jokių trečiosios šalies programų, tačiau pagal poreikį galime pasiūlyti Microsoft Office Business (Word, Excel, PowerPoint) ar kitas programas.

Klientas gali įsidiegti visas pageidaujamas programas, perrašyti Windows ir kt.. Už naudojamų programų legalumą ir visą informaciją kompiuteryje atsako pats klientas. 

Svetainė gali naudoti slapukus norėdama užtikrinti geriausią vartotojo navigaciją šiame puslapyje. Vartotojas savo naršyklėje gali nustatyti ar atsisakyti mūsų siunčiamų slapukų.

Įrangos perdavimo data fiksuojama nuo įrangos pristatymo klientui dienos.  Kita sąskaita siunčiama lygiai po mėnesio ir ji turi būti apmokėta per 7 dienas.

Mūsų sandėlyje turimus kompiuterius pristatome per 2 d.d. visoje Lietuvoje; 

Tiekėjų sandėlyje esanti įranga pristatoma artimiausiu galimu metu, bet ne ilgiau nei per 30 d.

Po terminuotos sutarties pabaigos nuoma tampa neterminuota, taip pat yra galimybė išsipirkti įrangą už likutinę vertę (derinama individualiai).

Neterminuota mėnesinė nuoma - pakeisti ir atsisakyti nieko nekainuoja. Nemokamas grąžinimas. Stabdoma automatiškai nuo įrangos grąžinimo dienos; 

Terminuota nuoma - nutraukti anksčiau laiko galimybės nėra. Įrangą galima keisti kita nemokamai. Sutarties terminas pratęsiamas atitinkamai. 

Kompiuterių statusą galite sužinoti pasiteiravę vadybininko/konsultanto.

Garantuojame sklandų kompiuterio veikimą, jei ne, iškart ir nemokamai keičiame kitu. 

Jei išsirinkote netinkamą kompiuterį, galite jį bet kada nemokamai pakeisti kitu. 

Keičiant kompiuterį terminuotai nuomai sutarties terminas pratęsiamas atitinkamai. 

Kreipkitės ir kartu surasime tinkamiausią variantą (ne tik iš el. parduotuvės asortimento, bet ir pasiūlysime įrangą iš tiekėjų).

Draugaukime

Gauk spec. nuomos pasiūlymus ir sužinok daugiau apie efektyvų darbą!