DUK

  

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Pasirenkate pageidaujamą modelį el. parduotuvėje, užpildote kontaktinę informaciją ir atliekate mokėjimą už pirmąjį mėnesį banko pavedimu, kreditine kortele ar paypal.

Po mokėjimo gavimo, užsakymas pradedamas vykdyti ir kompiuteris dažniausiai pristatomas per 2 d. d. visoje Lietuvoje.  Pirmąją sąskaitą gausite artimiausią pirmadienį.

Minimalus nuomos terminas yra 1 mėnuo.

Sugedus kompiuteriui atvešime tokį pat ar geresnių parametrų pakaitinį kompiuterį jūsų įmonės adresu ir paimsime remontuojamąjį. Pristatymo paslauga, pakaitinė įranga ir remontas nemokamas išskyrus tyčinio sugadinimo atvejus. 

Po remonto kompiuteris grąžinamas klientui.

Nuomojami kompiuteriai yra su operacine sistema be jokių trečiosios šalies programų, tačiau pagal poreikį galime pasiūlyti Microsoft Office Business (Word, Excel, PowerPoint) ar kitas programas.

Klientas gali įsidiegti visas pageidaujamas programas, perrašyti Windows ir kt.. Už naudojamų programų legalumą ir visą informaciją kompiuteryje atsako pats klientas. 

Svetainė gali naudoti slapukus norėdama užtikrinti geriausią vartotojo navigaciją šiame puslapyje. Vartotojas savo naršyklėje gali nustatyti ar atsisakyti mūsų siunčiamų slapukų.

Įrangos perdavimo data fiksuojama nuo įrangos pristatymo klientui dienos.  Kita sąskaita siunčiama lygiai po mėnesio ir ji turi būti apmokėta iki einamojo mėnesio pabaigos.

Mūsų sandėlyje turimus kompiuterius pristatome per 2 d.d. visoje Lietuvoje; 

Tiekėjų sandėlyje esanti įranga pristatoma artimiausiu galimu metu, bet ne ilgiau nei per 30 d.

Po terminuotos sutarties pabaigos sutartis tampa neterminuota, taip pat yra galimybė išsipirkti įrangą už likutinę vertę (derinama individualiai).

Neterminuota sutartis stabdoma automatiškai nuo įrangos grąžinimo dienos; 

Terminuotą nuomos sutartį galima nutraukti bet kada, sumokant 25% nuo likusių mėnesinių įmokų.

Pavyzdžiui, mokama 30 Eur/mėn., iki sutarties pabaigos liko 12 mėnesių, nutraukimo mokestis skaičiuojamas taip:

30 x 12 x 0.25 = 90 Eur

Kompiuterių statusą galite sužinoti iš vadybininko/konsultanto.

Nuomojamiems kompiuteriams visą nuomos terminą suteikiama garantija techniniams gedimams bei nemokama pakaitinė įranga su pristatymu.

Jei išsirinkote kompiuterį ir nusprendėte, kad jis neatitinka jūsų poreikių, per 14 dienų jį nemokamai pakeisime į kitą.

Kreipkitės ir kartu surasime tinkamiausią variantą (ne tik iš mūsų el. parduotuvės asortimento, bet ir pasiūlysime įrangą iš tiekėjų).