DUK

  

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Pasirenkate pageidaujamą modelį el. parduotuvėje, užpildote kontaktinę informaciją ir atliekate mokėjimą už pirmąjį mėnesį banko pavedimu, kreditine kortele ar paypal.

Po mokėjimo gavimo, užsakymas pradedamas vykdyti ir kompiuteris dažniausiai pristatomas per 2 d. d. visoje Lietuvoje.  Pirmąją sąskaitą gausite artimiausią pirmadienį.

Minimalus nuomos terminas yra 1 mėnuo.

Sugedus kompiuteriui nemokamai galėsite išsirinkti kitą, jį atvešime jūsų įmonės adresu ir paimsime remontuojamąjį. Pristatymo paslauga ir remontas nemokamas išskyrus tyčinio sugadinimo atvejus. 

Nuomojami kompiuteriai yra su operacine sistema be jokių trečiosios šalies programų, tačiau pagal poreikį galime pasiūlyti Microsoft Office Business (Word, Excel, PowerPoint) ar kitas programas.

Klientas gali įsidiegti visas pageidaujamas programas, perrašyti Windows ir kt.. Už naudojamų programų legalumą ir visą informaciją kompiuteryje atsako pats klientas. 

Svetainė gali naudoti slapukus norėdama užtikrinti geriausią vartotojo navigaciją šiame puslapyje. Vartotojas savo naršyklėje gali nustatyti ar atsisakyti mūsų siunčiamų slapukų.

Įrangos perdavimo data fiksuojama nuo įrangos pristatymo klientui dienos.  Kita sąskaita siunčiama lygiai po mėnesio ir ji turi būti apmokėta iki einamojo mėnesio pabaigos.

Mūsų sandėlyje turimus kompiuterius pristatome per 2 d.d. visoje Lietuvoje; 

Tiekėjų sandėlyje esanti įranga pristatoma artimiausiu galimu metu, bet ne ilgiau nei per 30 d.

Po terminuotos sutarties pabaigos sutartis tampa neterminuota, taip pat yra galimybė išsipirkti įrangą už likutinę vertę (derinama individualiai).

Neterminuota sutartis stabdoma automatiškai nuo įrangos grąžinimo dienos; 

Terminuotą nuomos sutartį nutraukti anksčiau laiko galimybės nėra. 

Kompiuterių statusą galite sužinoti pasiteiravę vadybininko/konsultanto.

Nuomojamiems kompiuteriams visą nuomos terminą suteikiama garantija techniniams gedimams.

Jei išsirinkote netinkamą kompiuterį, galite jį bet kada nemokamai pakeisti kitu, labiau jums tinkamu kompiuteriu. 

Jei sudaroma terminuota sutartis jos terminas pratęsiamas automatiškai. 

Kreipkitės ir kartu surasime tinkamiausią variantą (ne tik iš mūsų el. parduotuvės asortimento, bet ir pasiūlysime įrangą iš tiekėjų).